TRADE NEWS představuje mistry inovací: Izrael a SAE

Izrael je dnes skutečnou špičkou ve výzkumu, vývoji a inovacích. Podle letošního Bloomberg Innovation Indexu, tedy žebříčku zemí podle míry inovací, je pátou nejvíce inovativní ekonomikou na světě. Jak se mu to podařilo? Na to jsme se zeptali velvyslance Státu Izrael v Praze Daniela Merona a paní Orny Berry, která je v tomto směru jednou z největších světových autorit.

Oba se shodli na tom, že je výjimečná konstelace pro rozvíjení vzájemných vztahů. "Česko a Izrael budují nyní pevné základy pro ještě hlubší spolupráci, aby se čeští vědci mohli inspirovat izraelskými zkušenostmi - a Izrael je nadšený, že je s vámi může sdílet a přitom se inspirovat od vás," řekl pro TRADE NEWS Daniel Meron.

V těchto dnech vychází nové TRADE NEWS, které se kromě Izraele zaměřuje také na trh Spojených arabských emirátů. Jako obvykle v něm najdete další exkluzivní rozhovory, články, analýzy, původní infografiky i zkušenosti českých exportů.

První letošní vydání magazínu o obchodu a exportu vychází auditovaným tištěným nákladem 8200 kusů na 80 stranách. Již osmým rokem ho pro vás připravuje a vydává agentura ANTECOM jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

TRADE NEWS je distribuován bezúplatně přímo k manažerům firem s rozhodující pravomocí. Zdaleka se nejedná pouze o členy AMSP ČR, ale také o další společnosti a instituce. Je připravován ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, agenturami CzechTrade a CzechInvest, dalšími institucemi podporujícími český vývoz, jako jsou například EGAP, ČEB, ČMZRB, ICC ČR, a s Ministerstvem zahraničních věcí ČR.

Více informací také na: www.itradenews.czwww.tradenews.cz

Kontakt:

ANTECOM s.r.o.

TRADE NEWS

Redakční servis: +420 602 313 176

produkce@antecom.cz

www.itradenews.cz

www.tradenews.cz

www.techedu.cz

www.age-management.cz

www.srdceslaskou.cz

www.facebook.com/srdceslaskou

priloha

priloha

priloha

Keywords ČR-Izrael-věda-trh-média-firmy-Antecom-Trade News

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Science, education and school system
Business, marketing
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.