Ve "Stromu splněných přání" organizace DEJME DĚTEM ŠANCI byla všechna přání splněna!

Sedmý ročník internetového projektu DEJME DĚTEM DÁREK K JEŽÍŠKU aneb Strom splněných přání je úspěšně zakončen. V letošním roce se zapojilo 39 dětských domovů, se kterými organizace spolupracuje, a svého splnění se tak dočkalo všech 1 286 přání v celkové hodnotě 1 964 640 Kč.

Akce se konala za podpory hlavního partnera - Burzy cenných papírů Praha, dále ve spolupráci se společností Se Srdcem a vybranými internetovými obchody.

"Velice děkujeme všem 'Ježíškům', kteří se do projektu zapojili. Děkujeme partnerovi projektu, společnosti Burza cenných papírů Praha, která zajistila pokrytí finančních nákladů s projektem spojených. Velký dík patří paní Petře Kubíkové, zástupkyni společnosti Se Srdcem, bez které by Strom splněných přání nemohl fungovat. A samozřejmě děkujeme i všem dobrovolníkům, kteří nám pomohli dárky pro děti vánočně zabalit!" říká koordinátorka projektu Gabriela Judasová.

Druhým rokem proběhla také "off-line" varianta projektu, a to Strom splněných přání v NC Novodvorská Plaza. U vánočního stromu mohli návštěvníci osobně zakoupit dárek dítěti, jehož přání si vybrali z dopisů pro Ježíška. Zde bylo zařazeno 572 přání z 21 dětských domovů z celé ČR a všechna byla v době ukončení projektu, tedy 16.12., splněna. Jejich celková hodnota je 516 583 Kč!

"Velmi si vážíme všech, kteří si v předvánočním shonu najdou čas na to, aby udělali radost někomu jinému, v případě našeho projektu dětem, které ne vlastní vinou netráví Vánoce tak, jak by si zasloužily. A jak Strom splněných přání každoročně ukazuje, takových lidí je opravdu hodně," shrnuje výsledky projektu ředitelka a zakladatelka DEJME DĚTEM ŠANCI Michaela Chovancová.

Děkujeme, že pomáháte dělat dětem radost!

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem a mladým dospělým vyrůstajícím v dětských domovech na území celé České republiky zejména při jejich osamostatňování. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě z dětského domova takovou formou, která je pro něj přijatelná po stránce lidské i finanční. V současné době DEJME DĚTEM ŠANCI spolupracuje se 40 dětskými domovy ve všech krajích ČR a ve svých projektech má zařazeno průběžně více než 250 dětí. Více informací naleznete na www.dejmedetemsanci.cz

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je držitelem značky "Spolehlivá veřejně prospěšná organizace".

Kontakt:

Gabriela Judasová

gabriela@dejmedetemsanci.cz

734 734 856

www.dejmedetemsanci.cz

Keywords ČR-rodina-internet-sociální-Vánoce-děti-Dejme dětem šanci

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.