PLAYSTATION CHARITY STREAM * Hraním pro dobrou věc

V úterý 11.12. ve 14:00 odstartuje 24 hodinový PlayStation Charity Stream ve prospěch DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) oznamuje, že dne 11.12. ve 14:00 odstartuje 24 hodinový PlayStation Charity Stream. Během celé akce se před kamerou objeví známé osobnosti, hudebníci, youtubeři či populární streameři z platformy Twitch jako například Kazma, Agraelus, Vláďa Videos, Ektor a další. PlayStation během tohoto streamu rozdá ceny za více než 100.000 korun divákům, kteří se rozhodnou podpořit DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.

O organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI

"Pomáháme dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k samostatnosti. Usnadňujeme jim úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova. Hledáme pro děti podporovatele, patrony, přátele, zaměstnavatele a dárce. Ve spolupráci s vedením dětských domovů zařazujeme do našich projektů děti, pro které je podpora potřebná. Projekty organizace jsme koncipovali tak, aby opravdu pomohly potřebným. Nechceme být závislí na grantech a naše projekty uzpůsobovat a měnit podle aktuálních grantových výzev. Financování činnosti organizace je proto založeno zejména na podpoře z řad fyzických a právnických osob," sdělila Michaela Chovancová, ředitelka a zakladatelka DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. "Moc si vážíme toho, že nás společnost Sony Interactive Entertainment pro charitativní stream oslovila. S takovým projektem zatím zkušenosti nemáme, herní komunitu neznáme, a proto se necháme překvapit výsledkem, který přinese."

https://www.dejmedetemsanci.cz/3/o-nas

O projektu "Pomoz mi do života..."

Cílem projektu "Pomoz mi do života..." je usnadnit dětem start do samostatného života. Projekt je zaměřen zejména na mladé lidi opouštějící dětské domovy po dosažení plnoletosti nebo po dokončení studia, ale nabízí rovněž podporu při studiu a přípravě na budoucí povolání.

https://www.dejmedetemsanci.cz/4/projekty/58/pomoz-mi-do-zivota.html

Ceny

PlayStation věnuje pro tento charitativní účel ceny za více než 100.000 korun. Hlavní cenou je PlayStation 4 Pro 2TB 500M limited edition, kterou vyhraje nejštědřejší donátor celého streamu. Druhou, naprosto identickou konzoli, budou moci vyhrát všichni, kteří se zapojí a přispějí částkou alespoň 200 Kč, a to jak přes platební bránu PayPal, tak přes bankovní účet.

Pravidla a informace

Kompletní pravidla, informace o programu naleznete na stránkách:

https://www.playstation.com/cs-cz/campaigns/dejme-detem-sanci-stream/

O společnosti Sony Interactive Entertainment

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE), která je uznávána jako globální lídr na poli interaktivní a digitální zábavy, je zodpovědná za značku PlayStation(R) i rodinu produktů a služeb. Společnost PlayStation přináší na trh inovace již od vydání původní konzole PlayStation v Japonsku v roce 1994. Do rodiny produktů a služeb PlayStation patří PlayStation(R)4, PlayStation(R)VR, PlayStation(R)Vita, PlayStation(R)3, PlayStation(R)Store, PlayStation(R)Plus, PlayStationTMVideo, PlayStationTMMusic, PlayStationTMNow, PlayStationTMVue, PlayStation(R)Original a oceňované softwarové tituly od společnosti SIE Worldwide Studios. Společnost SIE sídlí v kalifornském městě San Mateo a jedná se o plně podřízenou pobočku společnosti Sony Corporation s globálními funkcemi a regionálními ústředími v Kalifornii, Londýně a Tokiu.

"PlayStation" je registrovaná obchodní značka společnosti Sony Interactive Entertainment Inc. "PS4" je obchodní značka stejné společnosti. Všechny ostatní obchodní značky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Kontakt:

Jana Havlíčková

e-mail: jana@dejmedetemsanci.cz, GSM: 731 536 120

www.dejmedetemsanci.cz

Keywords ČR-zábava-hry-rodina-sociální-děti-Dejme dětem šanci-firmy,Sony Interactive Entertainment

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Services, tourism
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.