Společnost XCMG, která se zavázala k podpoře čínské iniciativy Pásu a cesty, je velmi úspěšná na mezinárodních trzích

Delegace ze Sri Lanky vedená ministrem R.M. Bandarou při návštěvě společnosti XCMG

Delegace ze Sri Lanky vedená ministrem R.M. Bandarou při návštěvě společnosti XCMG

XCMG, přední světový výrobce stavebních strojů, oslavuje páté výročí čínské iniciativy „Pásu a cesty" (BRI) se značným úspěchem na globálním trhu, zejména na trzích zemí zúčastněných této iniciativy. V posledních týdnech získala společnost XCMG zakázky v hodnotě zhruba 13 milionů USD na trzích Jižní Ameriky, zemí ASEAN a Afriky, včetně:

- Objednávka na 70 rypadel XE 150BR do Brazílie představuje nový rekord pro jednotlivé vývozní objednávky do této země. Zařízení, která byla společně vyvinuta s továrnou XCMG v Brazílii, budou využívána v místních projektech, jako je údržba silnic a konstrukce mostů.

- Stovky rypadel a vyklápěcích vozů byly nasazeny na výstavbu vysokorychlostní železnice na trase Jakarta-Bandung v Indonésii o délce 150 km, která je významným projektem iniciativy BRI a představuje investici ve výši 5,135 miliard USD.

- Export jeřábů XGT8075-40, největších těžkotonážních věžových jeřábů společnosti, do Bolívie v Jižní Americe pomůže při výstavbě vodní elektrárny. Nový jeřáb XGT8075-40 se vyznačuje několika originálními návrhy včetně inteligentního řídicího systému AMCS.

„Jsem poctěn a rád, že společnost XCMG může poskytovat produkty světové úrovně a technickou podporu zemím účastnícím se iniciativy „Pásu a cesty", ale stále máme před sebou dalekou cestu, abychom dosáhli „Everestu" v průmyslu stavebních strojů. Proto musíme realizovat naše nápady a zlepšovat se," poznamenal Wang Min, předseda představenstva společnosti XCMG.

V srpnu bylo na stavbu v Indii převezeno šest třívřetenových obřích vrtáků XCMG a jeden betonový postřikovač. V posledních dvou letech se společnost XCMG zavázala k rozvoji tunelovacích produktů, které dokážou překonat složité geologické prostředí.

A minulý měsíc delegace vedená ministrem Veřejné správy a Práva a pořádku panem Hon. R. M. Ranjith Madduma Bandarou navštívila sídlo společnosti XCMG a pochvalovala vývoj společnosti jako nejvýznamnějšího výrobce stavebních strojů, jakož i její spolehlivé a inovativní produkty.

O společnosti XCMG

XCMG je nadnárodní společnost těžkého strojírenství se 74letou historií. V současné době zaujímá šestou pozici ve světovém průmyslu stavebních strojů. Společnost vyváží do více než 177 zemí a regionů po celém světě.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.xcmg.com nebo na stránkách XCMG na sítích Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn a Instagram.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/771291/XCMG_visited_by_Sri_Lanka_delegation.jpg

KONTAKT: Han Zhang, 953973793@qq.com, +86-516-87739408

Keywords Čína-stavby-stroje-XCMG

Region
Asia, Australia

Category
Automotive industry, transport and machinery
Building industry, housing and real property

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.