Více než 130 zemí, největší světový výstavní komplex a pouhých 100 dní do otevření: Odpočet do zahájení veletrhu CIIE 2018 začíná

Mascot “Jinbao” a oficiální logo pro China International Import Expo(PRNewsfoto/China International Import Expo)

Mascot “Jinbao” a oficiální logo pro China International Import Expo(PRNewsfoto/China International Import Expo)

Čínský mezinárodní veletrh dovozu (CIIE) 2018 oznámil uzavření přijímání přihlášek pro výstavní stánky, protože zaplnil všechna dostupná místa. Necelých 100 dní před zahájením jsou přípravné práce v plném proudu, probíhá řada příprav spojených s vyžadovanými podmínkami interakce v každé výstavní oblasti, které se uskuteční před zahájením veletrhu v letošním listopadu.

Veletrh CIIE, důležitá platforma pro propagaci bilaterálních obchodních vztahů mezi Čínou a světem, bude zahájen dne 5. listopadu 2018. Celkově se veletrhu zúčastní více než 2 800 společností, včetně více než 200 společností ze seznamu společností Fortune 500 a předních průmyslových podniků. Dle předběžných statistik vystavovatelé představí více než 100 nových produktů, technologií a nejmodernějšího spotřebního zboží, které budou vytaveny na 270 000 metrech čtverečních Národního výstavního a konferenčního centra v Šanghaji, největšího světového bloku budov a výstavního komplexu.

Jako první národní výstava na téma světového dovozu je veletrh CIIE jedinečným a skvělým začátkem propagace mezinárodního obchodu. Sloganem veletrhu CIIE je "Nová éra, společná budoucnost", který vyjadřuje principy iniciativy Pásu a cesty, včetně rozsáhlých konzultací, společného přispívání a vzájemných výhod.

Odběratelé na veletrhu CIIE budou působit jako "vnitrostátní" obchodní delegace a budou reprezentovat různé druhy obchodníků, jako např. dovozní agenty, distributory, velkoobchodníky, maloobchodníky, výrobní podniky a poskytovatele služeb. Navíc vybraná skupina 98 státních podniků vytvoří první řadu odběratelů. Očekává se, že se veletrhu zúčastní celkově 150 000 místních a zahraničních odběratelů.

Pro maximalizaci příležitostí pro všechny vystavovatele připravili organizátoři řadu satelitních akcí a interaktivních aktivit, aby se zvýšil počet obchodních a podpůrných účastníků před zahájením veletrhu v listopadu. První z těchto akcí se konala dne 14. června 2018 pro vystavovatele v potravinářském a zemědělském sektoru. Zúčastnilo se jí 36 obchodníků a 35 uznávaných mezinárodních podniků včetně společností Wal-Mart, Metro a Takashimaya. Druhé interaktivní setkání, které se konalo 26. července, přilákalo více než 200 domácích i zahraničních vystavovatelů, obchodníků a odběratelů v odvětví oděvů, spotřebního zboží, elektroniky a domácích spotřebičů, aby zahájili 100denní odpočítávání až do oficiálního začátku veletrhu.

Ačkoliv byla registrace výstavních stánků pro letošní výstavu uzavřena, hostitelé CIIE začali v důsledku vysoké poptávky přijímat rezervace pro veletrh CIIE 2019 a již uzavřeli smlouvy s několika vystavovateli. Společnostem, které se chtějí zúčastnit veletrhu CIIE 2019, se doporučuje, aby se předběžně zaregistrovali na stránkách https://www.ciie.org/ciie/f/book/index?locale=en

První Čínský mezinárodní veletrhu dovozu se bude konat 5. listopadu 2018 s okrajovými událostmi, které se uskuteční před hlavním veletrhem a po něm. Účastníci jsou vyzýváni, aby pravidelně kontrolovali webové stránky o zprávách a aktualizacích a aby plně využili všech akcí předcházejících veletrh CIIE. Pro více informací navštivte webové stránky https://www.ciie.org/zbh/en/

O Čínském mezinárodním veletrhu dovozu

Čínský mezinárodní veletrh dovozu (CIIE), který organizuje kancelář China International Import Expo a Národní výstavní a konferenční centrum (Šanghaj) Co., Ltd, je společně sponzorován Ministerstvem obchodu Čínské lidové republiky a Šanghajské městské vlády. Jako první výstava tohoto druhu je podporována mezinárodními organizacemi, včetně organizací WTO, UNCTAD a UNIDO.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/726117/CIIE.jpg

KONTAKT: Liu Xiang, +86 13922250659, 1014734924@qq.com

Keywords Čína-obchod-firmy-China International Import Expo

Region
Asia, Australia

Category
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.