Společnost XCMG zahájila světovou soutěž operátorů nakladačů v Kazachstánu

XCMG, přední světový výrobce stavebních strojů, zahájil svou třetí celosvětovou soutěž operátorů nakladačů v Almaty v Kazachstánu. 18 operátorů z celé země soutěží provedením řady úkolů a přesných manévrů na uznávaných čelních kolových nakladačích XCMG řady V.

Po soutěži porota se zástupci společnosti XCMG a místními experty v oblasti stavebnictví a výkopů vybrala Muratbeka Utkilbaeva za nejlepšího operátora na základě jeho provozní plynulosti, efektivity práce a chybovosti.

„Gratuluji panu Utkilbaevovi k jeho impozantnímu vítězství," řekl Wang Qingzhu, viceprezident společnosti XCMG. „Všichni konkurenti podali dobrý výkon a jejich kolektivní výkon je důkazem dovedností a profesionality lidí, kteří tvoří těžký stavební průmysl v Kazachstánu. Společnost XCMG vyvezla za posledních šest let do Kazachstánu více než 3 000 nakladačů, které se podílely na téměř 100 stavebních projektech, a tato země je největším trhem stavebních strojů ve střední Asii a klíčovým článkem čínské iniciativy „Pásu a cesty", což ji činí jedním z našich nejdůležitějších trhů. Těšíme se na prohloubení našich zdejších vztahů v této oblasti."

„Od lidí ze společnosti LLC As-Ay Ltd jsem o nakladačích XCMG řady V slyšel mnoho dobrého a chtěl jsem to vyzkoušet. Takže jsem se přihlásil do soutěže, abych si vyzkoušel funkčnost a kvalitu těchto strojů," řekl Utkilbaev, vítěz soutěže. „Je to velmi flexibilní, přesný a nastavitelný nakladač, dokonce plně naložený. A nejdůležitější je, že je energeticky úsporný."

Sajjan Uzbekov, odborník z Ministerstva investic a rozvoje Kazašské republiky, se zúčastnil soutěže a uznale hovořil o přínosu společnosti XCMG v prosazování hospodářského a kulturního vývoje v Číně a Kazachstánu a o tom, že soutěž potvrdila status společnosti XCMG jako světové značky stavebních strojů.

Během soutěže společnost XCMG rovněž podepsala objednávku na 500 nakladačů pro společnost LLC As-Ay Ltd, což je skvělým zahájením pro rok 2018.

O společnosti XCMG

XCMG je nadnárodní společnost těžkého strojírenství se 74letou historií. V současné době zaujímá šestou pozici ve světovém průmyslu stavebních strojů. Společnost vyváží do více než 177 zemí a regionů po celém světě.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.xcmg.com nebo na stránkách XCMG na sítích Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn a Instagram.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/686330/XCMG.jpg

KONTAKT: Han Zhang, +86-516-87739408, 953973793@qq.com

Keywords Kazachstán-stroje-automoto-stavby-XCMG

Region
Former USSR states

Category
Automotive industry, transport and machinery
Building industry, housing and real property

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.