123. kantonský veletrh se zaměřením na inteligentní výrobu a inteligentní výrobky bude zahájen 15. dubna

123. kantonský veletrh se bude konat v dubnu v Guangzhou (PRNewsfoto/Canton Fair)

123. kantonský veletrh se bude konat v dubnu v Guangzhou (PRNewsfoto/Canton Fair)

123. čínský veletrh dovozu a vývozu (kantonský veletrh) se bude konat od 15. dubna do 5. května v Guangzhou. Veletrhu, který bude pokrývat plochu 1,2 milionu m2 výstavního prostoru, se ve 60 466 stáncích v průběhu tří fází zúčastní více než 25 000 vystavovatelů.

„Jsme velmi nadšeni tímto nejnovějším vydáním veletrhu," řekl Alan Liu, zástupce generálního ředitele úřadu pro zahraniční záležitosti kantonského veletrhu. „Historicky hrál kantonský veletrh klíčovou roli při podpoře mezinárodního obchodu a zlepšování kvality výrobků a celkového výkonu. Jsme v čele nových a inovativních produktů v celé řadě průmyslových odvětví a budeme i nadále plnit svou roli platformy, která během této jarní výstavy bude dále podporovat globální obchod."

Harmonogram výstavy produktů během kantonského veletrhu:

- Fáze 1 (15. -19. dubna): Elektronika a domácí elektrospotřebiče, osvětlení, vozidla a náhradní díly, stroje, stavební materiály, chemické výrobky, energetické zdroje, mezinárodní pavilon.

- Fáze 2 (23. -27. dubna): Spotřební zboží, dárky a bytové zařízení.

- Fáze 3 (1.-5. května): Textil a oděvy, obuv, kancelářské potřeby, pouzdra a tašky, rekreační výrobky, zdravotnické prostředky a produkty, potraviny, mezinárodní pavilon.

Důraz na inteligentní výrobu

Zóna elektroniky a domácích spotřebičů bude představovat globální značky, které kladou důraz na inteligentní domy a inteligentní výrobu (IM). Vedle špičkových čínských značek, mezi něž patří Haier a Ecovacs, se také připojí slavné mezinárodní podniky, jako je Simfer z Turecka, NUC z Jižní Koreje a další ze zemí zahrnutých do iniciativy Pásu a cesty (Belt and Road).

Výrobky pro inteligentní domácnosti od předních výrobců budou ústředním bodem výstavy, včetně:

- Výrobní řady produktů pro inteligentní domácnosti společnosti Gree

- AI televize a chladničky CHiQ společnosti Changhong

Ve strojírenské zóně představí své nejnovější výrobky přední světové podniky, včetně Caterpillar z USA, Kapro z Izraele a Tsurumi z Japonska.

Druhá a třetí fáze výstavy bude zaměřena na celkový dopad kybernetických technologií na různá průmyslová odvětví, stejně jako na zdokonalenou nákupní zkušenost ve výstavní zóně potravin.

O kantonském veletrhu

Čínský veletrh importu a exportu („Kantonský veletrh"), se koná v Guangzhou dvakrát ročně každé jaro a podzim. Byl založen v roce 1957 a nyní je komplexní výstavou s nejdelší historií, nejvyšší úrovní, největším rozsahem a počtem produktů a také zákazníky nejrůznějšího původu a nejvyšším obchodním obratem v Číně.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/655699/Canton_Fair.jpg

KONTAKT: Chloe Cai, +86-20-8913-8622, caiyiyi@cantonfair.org.cn

Keywords Čína-obchod-elektronika-Canton Fair

Region
Asia, Australia

Category
IT, telecommunications
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.