System Alliance Europe znovu navyšuje množství

Sdružení evropských přepravců sběrných zásilek přepravilo v roce 2017 dohromady 4 137 676 zásilek. To je bezmála o 2,3 % více než v roce 2016. Tonáž činila v uplynulém roce 1,609 mil. tun.

„Pro rok 2017 byl z důvodu četných výpovědí snížen roční cíl na 4 miliony zásilek. Partneři získali do sítě výrazně více zásilek a dokázali dokonce trumfnout množství zásilek za rok 2016. Takovýto pozitivní vývoj jsme vůbec nečekali,“ říká Uwe Meyer, jednatel vedení System Alliance Europe Agency.

Valná hromada společnosti přijala usnesení ohledně rozšíření území o země EU a některé nečlenské státy EU. Celkem se má v nejbližších letech připojit k síti další dvacítka zemí, mj. z východní Evropy nebo severoafrické státy.

V současnosti má sdružení 57 partnerů, kteří jsou prostřednictvím 179 podniků zastoupeni v 32 evropských zemích.

System Alliance Europe sdružuje odbornou kvalifikaci předních středně velkých speditérských společností. Obrátí-li se zákazník na svého regionálního přepravce, obdrží kompletní odborné znalosti evropské platformy přepravy sběrných nákladů. Organizační a IT směrnice jsou zárukou vysokých standardů kvality, transparentních procesů a spolehlivé přepravy.

Bližší informace najdete na webové stránce: www.systemallianceeurope.net.

Kontakt:

System Alliance Europe Agency GmbH

Carina Lammers

Public Relations

Tel.: +49 (0) 5407 81668-12

E-mail: carina.lammers@systemallianceeurope.net

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords Německo-služby-System Alliance Europe Agency-Gebrüder Weiss

Region
Europe, EU, NATO

Category
Services, tourism

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.