Děti budou podpořeny částkou 855 000 Kč!

Vánoční charitativní aukce DEJME DĚTEM ŠANCI, která se konala 7.11.2017 v Hartigovském paláci, vynesla neuvěřitelných 855 000 Kč. Součástí večera byl i křest charitativního kalendáře s portréty známého fotografa Jadrana Šetlíka, který se následně vydražil za 25 000 Kč. Celkový výtěžek aukce je určen na podporu dětí z dětských domovů v celé ČR.

Úspěšnou akcí provázela Kateřina Sedláková a Petr Skočdopole a vystoupil na ní také houslový virtuos Jaroslav Svěcený, který je členem Výboru podporovatelů DDŠ. O všechny dražené nevšední zážitky i unikátní umělecká díla byl nebývalý zájem, stejně jako o charitativní kalendář pod názvem DEJME DĚTEM INSPIRACI. Tento originální kalendář zachycuje známé osobnosti v roli vzorů mladých studentů z dětských domovů. Všechny portrétované studenty podporuje organizace DEJME DĚTEM ŠANCI, která iniciovala vznik kalendáře i celou aukci.

"Mám radost, že o aukci i kalendář byl takový zájem, a děti z dětských domovů můžeme podpořit tak štědrou částkou. Velice děkuji všem dražitelům, partnerům akce i kalendáře, ale také všem, kteří do dražby něco věnovali," uvádí ředitelka a zakladatelka organizace DEJME DĚTEM ŠANCI, paní Michaela Chovancová.

Partnerem aukce i kalendáře se stala společnost ICP Communication. "Je mi ctí, že naše společnost mohla podpořit tak úspěšnou akci. Věřím, že získané finanční prostředky pomohou mnoha dětem z dětských domovů, které si naši podporu a pozornost rozhodně zaslouží. Jsem přesvědčena, že každý člověk by měl dostat šanci naplnit svůj potenciál a rozvinout svůj talent... proto Dejme dětem šanci," doplnila Karla Ašerová, zakladatelka a výkonná ředitelka ICP Communication.

Kontakt:

Tereza Tkadlecová

tereza@dejmedetemsanci.cz

734 734 856

http://www.dejmedetemsanci.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-sociální-děti-charita-Dejme dětem šanci

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.