Talkshow s Barborou Špotákovou, Monikou Absolonovou a Alešem Hámou

V úterý 3.10. se na pódiu Divadla Na Perštýně sejde Barbora Špotáková, Monika Absolonová a Aleš Háma v rámci talkshow Nebojte se zeptat

V úterý 3.10. se na pódiu Divadla Na Perštýně sejde Barbora Špotáková, Monika Absolonová a Aleš Háma v rámci talkshow Nebojte se zeptat

V úterý 3.10. se na pódiu Divadla Na Perštýně sejde Barbora Špotáková, Monika Absolonová a Aleš Háma v rámci talkshow Nebojte se zeptat. Debatu s hosty povede Pavel Anděl.

Dotazy na hosty nebude směrovat pouze moderátor, ale mohou se zapojit také diváci. Výtěžek z talkshow je navíc ve 100% výši věnován na podporu dětí z dětských domovů.

"Mám radost, že pozvání přijaly takové osobnosti jako je Bára Špotáková, Monika Absolonová a Aleš Háma. Věřím, že tato trojice přinese divákům spoustu zábavy, ale také hodně zajímavostí z jejich profesí“, říká Michaela Chovancová, ředitelka pořádající organizace DEJME DĚTEM ŠANCI.

Program večera zpestří rovněž pěvecké vystoupení oblíbené zpěvačky Moniky Absolonové a také taneční vystoupení talentovaných dětí z dětských domovů.

Cena vstupného je 280 Kč a vstupenky je možné zakoupit přímo v Divadle Na Perštýně prostřednictvím emailu rezervace@divadlonaperstyne.cz nebo na eshopu organizace DEJME DĚTEM ŠANCI. V ceně vstupného je i welcome drink od partnera akce, restaurace TGI Fridays. Talkshow začíná v 19:30 hod.

Kontakt:

Tereza Tkadlecová

zástupkyně ředitelky

tel: 734 734 856

e-mail: tereza@dejmedetemsanci.cz

web: http://www.dejmedetemsanci.cz

FB: www.facebook.com/DejmeDetemSanci.cz

Poznámka pro redaktory:

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem z dětských domovů na území celé České republiky zejména při jejich osamostatňování. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě vyrůstající v dětském domově, které zájemce o podporu něčím zaujme, a to takovou formou, která je pro něj po lidské i finanční stránce přijatelná. V současné době má DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. navázánu spolupráci se 34 dětskými domovy ve všech krajích České republiky a ve svých projektech má zařazeno průběžně více než 250 dětí.

Více informací a seznam dětí, kterým můžete pomoci, najdete na webových stránkách http://www.dejmedetemsanci.cz

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je členem AVPO - Asociace veřejně prospěšných organizací, která sdružuje organizace, mezi jejichž hlavní priority patří transparentnost a profesionalita při vykonávání veřejně prospěšné činnosti.

Keywords ČR-zábava-sociální-děti-Dejme dětem šanci

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.