Rozlučka s prázdninami pro děti zdarma!

V neděli 3. 9. 2017 se na Výstavišti Holešovice koná 3. ročník akce Běháme pro děti. Celé sportovně-zábavné odpoledne moderují od 13:00 Zorka a Míra Hejdovi, vystoupí Johny Machette, Anička Slováčková a sportovce přijde podpořit i Bára Špotáková.

Pro děti a dospělé je připraven pestrý program, který doplní vystoupení oblíbeného kouzelníka Pana Kravaty a také dětí z dětských domovů, neboť výtěžek celé akce je určen právě na jejich podporu. Kromě toho si děti mohou užít velkou dětskou zónu se soutěžemi, skákacím hradem, malováním na obličejem a fotokoutkem. V 16:00 pak startuje běh Stromovkou. Jednotlivé trasy měří od 100 metrů do 5 km běhat pro děti tak může úplně každý!

Na konci dne se bude losovat o zajímavé ceny. "Chceme veřejnosti ukázat, že i charita může být zábava pro celou rodinu a věříme, že pomáhání dětem z dětských domovů bude všechny bavit. Celá akce je postavena tak, aby se zabavily nejenom děti, ale i dospělí, kteří si rovněž mohou vyzkoušet různé sportovní disciplíny," říká za organizátory Tereza Tkadlecová z pořádající organizace DEJME DĚTEM ŠANCI.

Děti do 12 let mají vstupné zdarma. Lístky jsou k dostání k síti Tickestream za 150 Kč, na místě budou stát 250 Kč.

Kontakt:

Tereza Tkadlecová

zástupkyně ředitelky

tel.: 734 734 856

e-mail: tereza@dejmedetemsanci.cz

www.dejmedetemsanci.cz

www.facebook.com/DejmeDetemSanci.cz

Poznámka pro redaktory:

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem z dětských domovů na území celé České republiky zejména při jejich osamostatňování. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě vyrůstající v dětském domově, které zájemce o podporu něčím zaujme, a to takovou formou, která je pro něj po lidské i finanční stránce přijatelná. V současné době má DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. navázánu spolupráci se 34 dětskými domovy ve všech krajích České republiky a ve svých projektech má zařazeno průběžně více než 250 dětí.

Více informací a seznam dětí, kterým můžete pomoci, najdete na webových stránkách www.dejmedetemsanci.cz.

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je členem AVPO - Asociace veřejně prospěšných organizací, která sdružuje organizace, mezi jejichž hlavní priority patří transparentnost a profesionalita při vykonávání veřejně prospěšné činnosti.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-kondice-zábava-rodina-děti-charita-Dejme dětem šanci

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.