Pomáhejte s Bárou Špotákovou a dalšími osobnostmi!

V neděli 3.9. se koná již 3. ročník akce Běháme pro děti na podporu dětí z dětských domovů. Sportovně zábavné odpoledne na Výstavišti Holešovice moderuje Zorka a Míra Hejdovi a vystoupí Anička Slováčková a Johny Machette. Všechny sportovce přijdou povzbudit i patroni organizace v čele s Bárou Špotákovou.

"Chceme touto cestou veřejnosti ukázat, že i podpora dětí z dětských domovů může být zábava pro celou rodinu. Velmi děkujeme všem partnerům, kteří tuto akci podporují. Věřím, že i letošní ročník bude úspěšný a pomáhání dětem z dětských domovů bude všechny bavit“, dodává ředitelka organizace Michaela Chovancová.

Běžecký závod, který měří od 100 metrů do 5 km, startuje v 16.00 hod. Kromě toho zde budou připraveny sportovní disciplíny, velká dětská zóna se skákacím hradem a malováním na obličej a vystoupí také oblíbený kouzelník Pan Kravata.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketstream, děti do 12 let mají vstupné zdarma.

Kontakt:

Tereza Tkadlecová

zástupkyně ředitelky

tel:734 734 856

e-mail: tereza@dejmedetemsanci.cz

web: http://www.dejmedetemsanci.cz

FB: www.facebook.com/DejmeDetemSanci.cz

Poznámka pro redaktory:

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem z dětských domovů na území celé České republiky zejména při jejich osamostatňování. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě vyrůstající v dětském domově, které zájemce o podporu něčím zaujme, a to takovou formou, která je pro něj po lidské i finanční stránce přijatelná. V současné době má DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. navázánu spolupráci se 34 dětskými domovy ve všech krajích České republiky a ve svých projektech má zařazeno průběžně více než 250 dětí.

Více informací a seznam dětí, kterým můžete pomoci, najdete na webových stránkách http://www.dejmedetemsanci.cz

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je členem AVPO - Asociace veřejně prospěšných organizací, která sdružuje organizace, mezi jejichž hlavní priority patří transparentnost a profesionalita při vykonávání veřejně prospěšné činnosti.

Keywords ČR-sociální-kondice-děti-Dejme dětem šanci

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.