Talkshow Nebojte se zeptat

V pondělí 24. 4. se koná v ROYAL Theater ojedinělá talkshow "Nebojte se zeptat!". Moderátor Pavel Anděl přivítá na pódiu Romana Šmuclera, Kateřinu Cajthamlovou a Jadrana Šetlíka.

Výtěžek z celé akce je určen na podporu projektů organizace DEJME DĚTEM ŠANCI.

"Tato neformální talkshow představí Kateřinu Cajthamlovou, Romana Šmuclera a Jadrana Šetlíka v trochu jiném světle - každý host může v průběhu večera položit otázku na cokoliv, co ho zajímá," říká Michaela Chovancová, ředitelka pořádající organizace DEJME DĚTEM ŠANCI.

Samotnou talkshow zpestří svým vystoupením i děti z dětských domovů, jimž je výtěžek akce určen.

V ceně vstupenky 280 Kč je i welcome drink. Vstupenky je možné zakoupit přes www.goout.cz

Kontakt:

Tereza Tkadlecová

zástupkyně ředitelky

tel:734 734 856

e-mail: tereza@dejmedetemsanci.cz

web: www.dejmedetemsanci.cz

FB: www.facebook.com/DejmeDetemSanci.cz

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem z dětských domovů na území celé České republiky zejména při jejich osamostatňování. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě vyrůstající v dětském domově, které zájemce o podporu něčím zaujme, a to takovou formou, která je pro něj po lidské i finanční stránce přijatelná. V současné době má DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. navázánu spolupráci se 34 dětskými domovy ve všech krajích České republiky a ve svých projektech má zařazeno průběžně více než 250 dětí.

Více informací a seznam dětí, kterým můžete pomoci, najdete na webových stránkách www.dejmedetemsanci.cz

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je členem AVPO - Asociace veřejně prospěšných organizací, která sdružuje organizace, mezi jejichž hlavní priority patří transparentnost a profesionalita při vykonávání veřejně prospěšné činnosti.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Keywords ČR-rodina-sociální-charita-děti-Dejme dětem šanci

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.