Dnešním dnem začíná 5. ročník úspěšného projektu Strom splněných přání

Letos pořádající organizace DEJME DĚTEM ŠANCI obdržela 1 057 Dopisů Ježíškovi od dětí ze 32 dětských domovů z celé České republiky. Vánoční dárky v hodnotě téměř 1,900.000 Kč je možné plnit do 12. 12. 2016 pohodlně přímo od počítače.

I letos si děti vybíraly dárky v internetových obchodech partnera projektu společnosti NWT a.s. - Patro CZ, Lypo, Sportilo a Knihy. Společnost NWT všechny dárky naskladní a po skončení projektu je dopraví k pořádající organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI, která dárky s dobrovolníky roztřídí a vánočně zabalí. Novým partnerem se stala společnost Burza cenných papírů Praha a.s., která pokryje finanční náklady s projektem spojené. Mediálními partnery jsou: společnost HyperMedia, rádio ČRo - Region a Regina DAP Praha.

"Podstatou projektu Strom splněných přání je, aby si děti vybraly to, co si opravdu přejí a nebylo jim jen něco přiděleno. Každý dárce si zároveň může vybrat, zda podpoří holku nebo kluka a v jaké finanční výši. Samotný nákup dárku je pak otázkou dvou minut," dodává ředitelka organizace, Michaela Chovancová.

Poznámka pro redaktory:

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem z dětských domovů na území celé České republiky zejména při jejich osamostatňování. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě vyrůstající v dětském domově, které zájemce o podporu něčím zaujme, a to takovou formou, která je pro něj po lidské i finanční stránce přijatelná. V současné době má DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. navázánu spolupráci se 34 dětskými domovy ve všech krajích České republiky a ve svých projektech má zařazeno průběžně více než 250 dětí.

Více informací a seznam dětí, kterým můžete pomoci, najdete na webových stránkách www.dejmedetemsanci.cz

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je členem AVPO - Asociace veřejně prospěšných organizací, která sdružuje organizace, mezi jejichž hlavní priority patří transparentnost a profesionalita při vykonávání veřejně prospěšné činnosti.

Kontakt:

Tereza Tkadlecová

zástupkyně ředitelky

tel.: 734 734 856

e-mail: tereza@dejmedetemsanci.cz

web: www.dejmedetemsanci.cz

FB: www.facebook.com/DejmeDetemSanci.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-rodina-děti-charita-Dejme dětem šanci

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.