Poslední prohlídky bytů prodávaných aukcemi MČ Praha 2

Městská část Praha 2 vyhlásila jako svůj pilotní projekt osm kamenných aukcí bytů v atraktivních lokalitách Prahy 2. Aukce se uskuteční v neděli dne 11. září 2016 v Národním domě na nám. Míru v Praze 2.

Účastníci aukce se musí osobně dostavit na prohlídku bytu. Ve středu dne 17.08.2016 se konají poslední prohlídky bytů v Římské a Italské ulici. V pondělí dne 22.08.2016 se uskuteční poslední prohlídky bytů v Sokolské ulici a na Masarykově nábřeží. Posledním dnem pro podání přihlášek do aukcí je úterý dne 23.08.2016. Organizátorem aukce je společnost BFT Management, a.s., jejíž ředitel je i předsedou Komory dražebníků ČR (KDČR).

Protože KDČR má s Českou pojišťovnou, a.s. uzavřenou smlouvu o spolupráci, je možné zájemcům nabídnout služby jejího Hypotečního centra. Podrobné informace k výše uvedeným aukcí jsou na http://www.praha2.cz/Prodej-volnych-bytu. MČ Praha 2 zřídila i informační linku: tel. 724 299 893, e-mail: bytypraha2@bftm.cz.

Kontakt:

RNDr. Jiří Bureš, Ph.D., statutární ředitel společnosti BFT Management, a.s.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-byty-správa-Praha-firmy-BFT Management

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Building industry, housing and real property
Politics, public administration and courts

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.