Jeden z nejdražších rodinných domů v ČR je na prodej

Exkluzivní vila v Tuchoměřicích u Prahy, kterou časopis FORBES CZ ocenil na 120 mil. Kč, je na prodej za vyvolávací cenu necelých 50 mil. Kč. Elektronická aukce proběhne na http://www.prodej-aukci.cz dne 23. dubna 2015, aby zájemci se mohli seznámit nejenom s exteriérem této třípodlažní rodinné vily s užitnou plochou 980 m2, ale i s luxusním vnitřním vybavením.

Velkorysá vila navržená známým architektem Michalem Motyčkou je koncipována jako třípodlažní sedmipokojový obytný prostor se dvěma kuchyněmi a pěti sociálními zařízeními, jacuzzi, saunou, fitnessem, zimní zahradou a mnoha terasami. Centrální hale dominuje pístový prosklený výtah s kruhovým točitým skleněným schodištěm. Na vilu byly použity jen nejkvalitnější materiály.

Fasáda je tvořena travertinovými obklady a také na kvalitu řemeslného provedení vily byl kladen mimořádný důraz.

Vila je umístěna v pěstěné, velmi pěkně architektonicky ztvárněné zahradě s protékajícím vodním prvkem, skalkami a okrasnými dřevinami s automatickým zavlažováním o ploše téměř jedné poloviny hektaru pozemků.

Licitátorem na této aukci bude předseda Komory dražebníků ČR Jiří Bureš, který očekává velký zájem zejména zahraničních investorů. Předpokládá, že aukční cena bude na úrovni 2,5 mil. EUR, což odpovídá 120metrovému bytu v Monaku.

Kontakt:

e-mail: bures@bftm.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-reality-služby-firmy-BFT Management

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Building industry, housing and real property
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.