Doplňující informace k tiskové zprávě nazvané "Společnosti Motorola, Symbol Technologies, Connect Things a AirClic zakládají novou společnost, která zrychlí růs

SCHAUMBURG/HOLTSVILLE (USA) 19. června PROTEXT/Businesswire)- Podle dnešního vyhlášení zakládají společnosti Motorola, Inc., Symbol Technologies, Inc., Connect Things, Inc., sesterská společnost LM Ericsson AB, a AirClic Inc. novou společnost, která rozšíří elektronické obchodování a zrychlí poskytování informací z Internetu.

Vybavení mobilních zařízení, digitální osobních záznamníků, osobních počítačů a celé řady dalších komunikačních zařízení možností načítat čárový kód spotřebitelům zajistí univerzální přístup k internetovým produktům a službám, aniž by si museli pamatovat webové adresy, sekvence nebo hláskování, čímž se Internet stane průhledným. Nová společnost dále zahrnuje AirClic, společnost, ktera vyvinula rejstřík internetových kódů a operační systém na otevřené platformě, a dále zařadí systém databáze společnosti Connect Things, který se v současné době používá v Evropě a který propojuje čárový kód s konkrétními stránkami internetových adres.

Systém bude založen na volné struktuře, která umožní tvůrcům aplikací, specialistům na elektronický prodej, poskytovatelům obsahu a technologickým společnostem, aby plně rozvinuly veškeré možnosti a chopily se všech příležitostí, které nová služba nabízí. Spotřebitelům bude poskytnut rychlejší a snadnější způsob nakupování, placení účtů, získávání informací a provádění dalších každodenních úkonů a transakcí.

Společnosti se přihlásily k perspektivě otevřené struktury jako k hlavnímu způsobu zajištění obecného rozšíření univerzálního čárového kódu, coby internetové adresy příští generace. Vlastní interface by totiž snížil výkonnost nedostatkem kompletní kompatibilnosti mezi konkurencí a nechutí, kterou by to vyvolalo u spotřebitelů.

Jak služba funguje?

Otevřený systém nabídne jednoduchou bezdrátovou platformu pro maloobchodníky, rejstříky internetových a čárových kódů a modulační řešení, aby změny v zařízeních a prohlížečích zákazníků neměly vliv na servery. Čárové kódy budou okamžitě interpretovány a zákazníci nasměrováni na příslušná místa s pomocí systému jedinečných internetových kódů, které jsou internetovými čárovými kódy nebo audio signály obsahujícími instrukce pro výkon úkonů.

Tyto internetové kódy budou umístěny na produktech a v reklamách společnosti v novinách, časopisech, na plakátech a v dalších tištěných materiálech, ale také v televizi. Naskenováním internetového kódu prostřednictvím zařízení k načítání čárového kódu budou informace okamžitě poslány do rejstříku serveru, který vyhodnotí podstatu zájmu a dodá odpovídající informace spotřebiteli. Přestože instrukce nebo úkony budou přenášeny po Internetu, Internet sám bude pro uživatele naprosto neviditelný.

Rejstřík bude obsahovat adresář internetových kódů poskytnutých společnostmi a dalšími subjekty a popis a informace o cílovém místě pro každý internetový kód. Systém obdrží zakódované, registrované internetové kódy ze zařízení a předá informace poskytovatelům obchodních služeb a služeb aplikací. Těmto subjektům bude umožněno zpětně komunikovat se zařízeními.

Služba bude spolupracovat s oběma stávajícími kódy UPC/EAN, které najdete na celé řadě spotřebitelských výrobků a přidělí, bude distribuovat a spravovat jedinečný index kódů, který uživatele propojí přímo na konkrétní internetové stránky.

Jaké možnosti služba nabídne?

- Objednat výrobek přímo z časopisu, z novin, z brožury, televize, reklamy, atd.

- Získat doplňující informace o výrobcích a "naplnit nákupní vozík" při čtení katalogu.

- Získat návod, jak se dostat do obchodu, který je inzerován ve Zlatých stránkách.

- Zařídit po divadelním představení rezervaci v restauraci, kterou inzerovali v časopise.

- Objednat hudbu z filmu, sportovní memorabilia, atd. prostřednictvím internetového kódu na utrženém lístku.

- Dostávat více informací o autech, výletech na lodi, universitách, atd. e-mailem na váš osobní počítač.

- Porovnávat při nákupech ceny načtením kódu UPC na výrobku.

- Objednat si knihu od stejného autora z přebalu knihy.

- Zaplatit účet jediným načtením.

- Kontrolovat inventář a nakupování.

- Objednat kancelářské potřeby.

- Vložit speciální propagaci naskenováním krabice od müsli.

- Podívat se na filmovou upoutávku, získat program, adresy kin v okolí, atd. z filmového plakátu.

- Získat aktualizované informace k novinovým článkům (volby, výsledky sportovních událostí, jednání odborů, atd.).

- Mnoho dalších možností. A je to snadnější, než si vystřihnout článek, nebo si zapisovat telefonní číslo nebo internetovou adresu. Kontakt: Motorola, Inc. Anne Stuessy, 847/538-6192 Shelagh Lester-Smith, 847/538-5625 nebo Symbol Technologies Doug Picker, 631/738-4699 nebo AirClic Inc. Randy Mintz, 215/790-4361 nebo Connect Things Connie Kennedy, 972/851-3570

Keywords PROTEXT-Motorola

Region
USA, Canada, U.N.

Category
IT, telecommunications
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.