Národní dny sportu a kultury 2000 v Praze

Pestrý program v centru metropole za stanicí metra Národní u fontány. Pořadatelé připravili: sportovní show uprostřed města - pohyb je život - sportuj s námi!

Více než 160 účinkujících - sportovců, tanečníků, soutěžních jezdců a mažoretek se představí 15. června 2000 na scéně za stanicí metra Národní u fontány za obchodním domem Tesco.

Od 16:00 do 18:30 je připraven pestrý blok vstupů dětí, juniorů a seniorů, mistrů ČR, členů státní reprezentace, evropských i světových mistrů v aerobiku, akrobacii, gymnastice, akrobatickém rokenrolu, lidovém umění, cyklotrialu. Vystoupení doplní přehlídka mažoretek.

Sportovní show je nabídkou širokého spektra pohybových aktivit vedoucích ke zdravému životnímu stylu a ukázkou, jak vhodně trávit volný čas.

Na své si přijdou i milovníci lidové hudby a tance, jímž pořadatelé přichystali vystoupení pod heslem "Folklor je návratem ke kořenům naší současnosti".

Divácky velice atraktivní bude jistě vystoupení borců Českého svazu bojového umění Taekwon-do ITF, několikanásobných medailistů z ME, p. Miroslava Sýkory, Kamila Vyviala z Frýdku-Místku a Jany Hoňkové, Aleše Plačka a Michala Opuszinsky z Ostravy.

Na závěr zbývá jen dodat, že sportovní show je současně pozvánkou na vyvrcholení akcí Národních dnů sportu a kultury 2000 v Praze:

- Turistický sraz Praha 2000 ve dnech 28. června až 2. července 2000

Start a cíl na Staroměstském náměstí

- Gala Praha 30. června 2000

Akce konaná v předvečer XIII. Všesokolského sletu v basketbalové hale Sparty

- XIII. Všesokolský slet 1. až 2. července 2000 v Praze na Strahově

Akce jsou součástí projektu Praha - Evropské město kultury 2000. Pořadatelé připravili i diváckou anketu Českého rozhlasu Regina s losováním o zajímavé ceny věnované sponzory.

Keywords PROTEXT-Praha-kultura-sport

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Sport
Culture

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.