Firma Miele byla vyhlášena nejlepší značkou všech dob

Společnost Miele, výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost i profesionální provozy s celosvětovou působností, byla v Německu vyhlášena jako nejlepší značka všech dob. Žádná jiná produktová značka není v posledním desetiletí spotřebiteli v Německu hodnocena tak výborně jako Miele. Vyplývá to ze seznamu nejlepších značek německého žebříčku „best brands“. U příležitosti desátého výročí této iniciativy obdržel nyní průkopnický výrobce z Güterslohu v kategorii nejlepší produktová značka speciální ocenění „Nejlepší značka všech dob“. Druhé a třetí místo zaujímají Lego a Nivea.

Pořadí v hodnocení nejlepších značek je založeno na průzkumu GfK zabývajícím se tržním úspěchem známých značek z asi 40 průmyslových odvětví. Toto hodnocení je v Německu jediné, které posuzuje značky jak podle jejich úspěšnosti na trhu, tak podle jejich obliby mezi spotřebiteli.

www.miele.cz

Kontakt:

Mariana Tarčániová

PR

Tel.: 724 351 554

E-mail: mariana.tarcaniova@dorland.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Keywords ČR-trh-styl-Mariana Tarčániová-PROTEXT

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Business, marketing
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.