Delphi představí ve Frankfurtu nové technologie

Společnost Delphi Automotive Systems (NYSE: DPH) využije frankfurtského autosalónu pro oznámení převratných novinek v technologiích pro pohodlí a komfort spotřebitelů.

Hlavní z novinek, které budou oznámeny ve Frankfurtu ve stánku Delphi (stánek A24, hala 9.0) je rozšíření výrobkové řady Communiport(R) Mobile MultiMedia.

Do portfolia Communiportu, který je prostředkem komunikace, zábavy a informací ve vozidle, budou připojeny tři nové technologie. Novinky mají kromě jiného za cíl učinit všechny technologie mobilních multimédií dostupnější a spolehlivější.

Pokud jde o prostor mimo kabinu, Delphi oficiálně představí MagneRide(TM), nejvyspělejší systém variabilního tlumení. MagneRide optimalizuje jízdní a ovládací vlastnosti tím, že poskytuje systém průběžně variabilního tlumení v reálném čase, který může provádět úpravy pérování až 150krát za vteřinu.

Technologie FOREWARN Adaptive Cruise Control se mezitím začala používat na novém sportovním kupé Jaguar XKR v Evropě. Tato technologie pomáhá řidiči udržovat správnou vzdálenost od vozidla před ním.

Kromě komfortu a pohodlí spotřebitelů Delphi také oznámí nové výrobky s vyspělou technologií pro závodní vozy a širší funkce modulárních dveří.

Další technologie Delphi, systém netermální úpravy spalin, se dostala do finále soutěže o významnou průmyslovou cenu, která bude udělena ve středu ve Frankfurtu. Systém umožní naftovým motorům, motorům s chudou směsí a benzinovým motorům s přímým vstřikem vyhovět přísným normám emisí oxidů dusíku (NOx), které není možné splnit se současnými katalyzátory nebo technologií adsorbérů NOx.

Na tiskové konferenci Delphi ve středu (12:00 hodin) předseda představenstva, výkonný ředitel a prezident J.T. Battenberg III také oznámí nové podnikatelské plány, programy zaměřené na zákazníky a jeden strategický společný podnik.

Delphi už dříve oznámil novou globální aktivitu v oblasti airbagů s VW a Opelem a rozšířenou dodávku modulárních kabin s Mercedes-Benz U.S. International (MBUSI) do závodu zákazníka v Grazu v Rakousku.

Delphi také oznámil, že její technologií elektrického posilovače řízení E-Steer bude vybaven nový Fiat Punto. Putno je první vozidlo, které bude mít jako standardní vybavení plně elektrický posilovač řízení čímž odpadne mnoho dosavadních dílů a zlepší se palivová ekonomie a akcelerace.

Všechny uvedené technologie budou představeny na frankfurtském autosalónu. Dny prohlídky pro novináře jsou 14. a 15. září. Pro veřejnost je autosalón otevřen od 16. do 26. září.

Delphi Automotive Systems s ústředím v Troy v Michiganu je světovým čelním výrobcem autodílů a systémů. Tři podnikatelské sektory Delphi - Dynamics & Propulsion, Safety, Thermal & Electrical Architecture a Electronics & Mobile Communications - poskytují komplexní výrobková řešení pro složité potřeby zákazníků. Delphi má zhruba 201.000 zákazníků a provozuje 168 plně vlastněných výrobních závodů, 51 zákaznických středisek a prodejních kanceláří a 27 technických středisek ve 36 zemích. Regionální ústředí jsou v Paříži, Tokiu a Sao Paulu. Na internetu je Delphi na adrese www.delphiauto.com .

ots Original Text Service: Delphi Automotive Systems

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Peter Rowe, Delphi Automotive Systems, (USA) 248- 813- 2985

Company News On-Call: http://www.prnewswire.com/comp/076666.html nebo fax, (USA) 800- 758- 5804, linka 076666

Webová stránka : http://www.delphiauto.com

Keywords PROTEXT-Delphi Automotive Systems

Region
Europe, EU, NATO

Category
IT, telecommunications
Automotive industry, transport and machinery

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.