Hamilton Standard koupí IMI Marston Aerospace Businesses

Divize společnosti United Technologies Corp. Hamilton Standard se dohodla na převzetí společnosti IMI Marston Aerospace Head Transfer and Fluids Management se sídlem v anglickém Wolverhamptonu za přibližně 26 miliónů USD.

Až bude transakce v blízké budoucnosti ukončena, budou převzaté činnosti operovat jako HS Marston Aerospace Ltd., obchodní jednotka Hamilton Standard. Současný ředitel IMI Marston Steve Hiscox, který je zodpovědný za oba obchody převezme funkci výkonného ředitele HS Marston Aerospace. Stávající vedení a přibližně 260 zaměstnanců zůstane beze změny. Společnost HS Marston Aerospace prostřednictvím svého prezidenta Raye Kurlaka oznámila viceprezidentovi mezinárodních obchodů Hamilton Standard Fredu Morrisovi: "Toto spojení je v souladu se strategií Hamilton Standard ohledně růstu výroby leteckých produktů, zvýšení našich nabídek klíčovým evropským zákazníkům a poskytování kompletnějšího systému a subsystému pro naše zákazníky."

Letecký obchod společnosti Marston s hodnotou prodejů za rok 1998 více než 30 miliónů USD poskytuje strojírenské výrobky vysoké kvality již více než 50 let. Vyrábí převodníky tepla (výměníky tepla, chladící desky), kapalinové rozvody (trubice, hadice, spojky a rozdělovací potrubí) pro široký okruh zákazníků z oblasti letectví, včetně společností jako jsou GKN Westland Helicopter, Rolls-Royce, P and W Canada a British Aerospace.

Prezident Hamilton Standard dodal, že "výrobky společnosti Marston jako převodníky tepla a kapalinové rozvody jsou doplňovány produkty firmy Hamilton Standard, jako jsou výrobkové řady ovládání motorů, doplňků a ekologických kontrolních systémů. " Převzetí leteckých produktů firmy Marston poskytne mnoho příležitostí ke zvýšení produkce našich současných výrobků a pro lepší obsluhu zákazníkům z oblasti leteckých systémů.

Centrála společnosti Hamilton Standard je ve městě Windsor Lock, stát Connecticut, a prostřednictvím svých divizí působí na celém světě. Navrhuje, zpracovává a podporuje letecké produkty pro mnoho trhů. Hlavními leteckými produkty jsou systémy ovládání motorů, vrtulové systémy, elektronické ovládání a komponenty pro obchodní, vojenské, regionální a všeobecné letectví a zahrnuje také optické systémy.

United Technologies Corporation se sídlem v Hartfordu, Connecticut, poskytuje široký okruh produktů špičkové technologie a podporu služeb v letectví, stavebnictví a automobilovém průmyslu. ots Original Text Service: Hamilton Standard Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: John Mayo z Hamilton Standard (USA) 860-654-4790, mayojcx@hsd.utc.com Webová stránka: http://www.hamilton- standard.com

Keywords Hamilton Standard

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.