GIGA sport otevírá obchodní dům se sportovními potřebami

Sdělení R.E.M. BRAND a.s. Advertising:

Firma GIGA sport otevírá v České republice nový obchodní dům se sportovními potřebami. Sportovci České republiky, kteří doposud museli vyhledávat specializované obchody u nás a v zahraničí budou mít od 25.března konečně možnost pořídit si veškeré potřeby pro svůj styl života na jednom místě. Převážná většina Pražanů již měla možnost nás za dva roky našeho působení v Nákupní galerii Myslbek v Praze 1 Na Příkopech poznat. Ve středu 24.března 1999 slavíme zahájení prodeje v dalším sportovnímm domě v Praze Průhonicích. Na zhruba 3000 metrech čtverečních se naši zákazníci setkají s aktuálními značkami (Adidas, Nike, O'Neil, Reebok...) a dalším sortimentem sportovního zboží, který zde v Průhonicích rozšiřujeme o jízdní kola.

Nákup u nás má být zážitkem - z toho důvodu u nás naši zákazníci najdou také například U-rampu pro skejtaře, běžecký trenažér na vyzkoušení sportovní obuvi, řadu sportovních video záznamů, které po celý den umožňují zákazníkovi se pokochat nejrůznějšími sportovními zážitky.

Výhody, které získáváme nákupem ve velkém, dáváme dál našim zákazníkům. Přesvědčit se o tom mohou všichni, při našich akcích u příležitosti zahájení provozu. Tyto akce ale poběží v průběhu celého roku - vždy podle aktuální sezóny.

Keywords GIGA sport

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.