Tisková zpráva akciové společnosti INET

Tisková zpráva akciové společnosti INET:

Rozjezdy.CZ Co jsou Rozjezdy.CZ?

Rozjezdy.CZ jsou projektem, který pro Vás připravil tým Virtuálního Obchodního Domu!Ž -SHOP.CZ (http://www.shop.cz)., kde v širokém sortimentu zboží naleznete mimo jiné také nabídku hudby na CD/MC a DVD.

Jako úspěšní internetoví prodejci hudby jsme se rozhodli obohatit nabídku na SHOP.CZ o produkci nezávislé hudební scény, která může být mnohdy kvalitnější, než komerční hitparády.

Uvědomujeme si, že pro mladou a začínající nezávislou kapelu je velmi obtížné prosadit se v tvrdém světě hudebního průmyslu, a proto jsou zde Rozjezdy.CZ, které budou sloužit jako líheň progresivních kapel pro nově založenou divizi a.s. INET s názvem INET Records.

INET Records si klade za cíl pohybovat se na poli nezávislé hudby, vybírat talenty a ty pak propagovat v rámci Rozjezdy.CZ, produkovat jejich hudbu a prodávat ji na SHOP.CZ. Stejně jako jiné vydavatelské společnosti fungují v reálném světě, funguje INET Records na Internetu.

Internet je pro INET Records pouze prvním médiem a SHOP.CZ prvním prodejním kanálem, který, stejně jako lakmusový papírek, ukáže, která kapela se kterým hitem může být úspěšná. Dalším přirozeným krokem je produkce Internetem vybraných hitů v reálném světě médií, za spolupráce velkých vydavatelských společností.

INET Records a Rozjezdy.CZ jsou otevřeny jakémukoli hudebnímu směru ať už rocku, technu, vážné hudbě, country nebo jazzu. Každý by si měl přijít na své. Nevylučujeme však postupnou profilaci INET Records ve prospěch některého z hudebních směrů.

Rozjezdy.CZ zahájily svou činnost v "Březnu měsíci Internetu". Nacházíme se tedy v první fázi, kdy vyhledáváme kapely, na základě jejichž ohlasů zahájíme druhou fázi plného běhu INET Records a projektu Rozjezdy.CZ. Jak funguje produkce INET Records?

INET Records uzavře po výběru hudební skupiny, či interpreta nezbytné smlouvy k produkci jejich hudby. Informace o skupině včetně jejich zvukových ukázek ve formátu MP3 budou prezentovány na stránkách Rozjezdy.CZ.

Vybraná hudba bude propagována a nabízena ke koupi na stránkách Virtuálního Obchodního Domu!Ž -SHOP.CZ po jednotlivých skladbách. Zájemce si tak na SHOP.CZ vybere hudbu z nabídky INET Records, která ho opravdu zaujala, a tím si vytvoří vlastní skladbu CD, které bude pro něj speciálně vypáleno ve formátu audio, resp. MP3 a jemu odesláno. Příslušná provize z prodaných skladeb bude proplacena autorům, dle příslušných smluv.

Podle úspěšnosti prodeje a návštěvnosti stránek lze vytipovat hit, který bude podpořen a dále produkován již v reálném světě hudebního průmyslu a hitparád.

INET Records a Rozjezdy.CZ jsou stejně jako Internet na svém počátku - nikdo neví, co přinesou a jestli budou úspěšné, či nikoliv. Dejme tomu tedy maximum a nechme se překvapit. INET Records uvítá spolupráci s dalšími zájemci z řad fanoušků, hudebních serverů, periodik, klubů apod. Hledáme kapely

Divize INET Records akciové společnosti INET nabízí v rámci svého projektu Rozjezdy.CZ spolupráci mladým nadějným autorům, kapelám a interpretrům. Pokud máte zájem o účast v projektu, zašlete prosím své DEMO na kazetě, nebo CD na adresu: INET, a.s. Divize INET Records Královopolská 139 BRNO 601 12 E-mail: records@inet.cz Budeme rádi, když nám zašlete také informace o Vás včetně Vaší fotografie, případně adresu Vašich WWW stránek. Tyto informace budou použity v případě Vašeho zařazení do Rozjezdy.CZ. Nezapomeňte, prosím, také uvést Vaše kontaktní spojení. V Brně dne 15.3.1999 Petr K. Ulrich Výkonný ředitel INET, a.s. Místopředseda představenstva

Keywords INET

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.