Mezinárodní soutěž v tanečním sportu PRAGUE OPEN 2007

Dovolujeme si Vás pozvat na IV. ročník mezinárodní soutěže v tanečním sportu PRAGUE OPEN 2007, která se koná v sobotu 15. září 2007 v Basketbalové hale Sparty, Nad Královskou oborou 51, Praha 7, předprodej vstupenek v síti Ticketpro (http://www.pragueopen.com).

Více než 300 tanečních párů ve třech věkových kategoriích od juniorů, přes mládež až po dospělé bude soutěžit ve skupinách standardních a latinskoamerických tanců od ranních 09:30 do 22:00 večer.

Celý den bude sportovní halou znít hudba doprovázející ladný pohyb tanečníků v pěti standardních tancích, kterými jsou waltz, tango, valčík, slowfox a quickstep a za živých rytmů latinsko-americké hudby se vám představí taneční páry v tancích, jako je samba, cha-cha, rumba, paso doble a jive.

V programu celého dne se budou střídat postupová kola jednotlivých věkových kategorií v obou skupinách tanců. Výkony tanečních párů hodnotí mezinárodní porota, v níž jsou i letos zastoupeni někteří bývalí profesionální mistři světa.

Jako každý rok bude i letos přítomna Česká televize, která zprostředkovala milionům televizních diváků kouzlo tance v úspěšném pořadu Stardance. Přijďte i vy zažít atmosféru vroucího kotle sportovní haly a podpořit naše reprezentanty v mezinárodní konkurenci se špičkovými páry z celého světa.

Kontakt:

Jiří Ševčík, Studio Bohemia

e-mail: studiobohemia@seznam.cz

tel.: 602 646 220

Klíčová slova ČR-zábava-tanec-Studio Bohemia-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.