Mistrovství ČR 2007 ve standardních tancích

Vážení přátelé, po loňském úspěšném mistrovství v latinskoamerických tancích si Vás dovolujeme pozvat na Mistrovství České republiky v tanečním sportu 2007 standardní tance, které se koná 17. března 2007 v Basketbalové hale Sparty, Nad Královskou oborou 51, Praha 7, předprodej vstupenek v síti Ticketpro.

Více než 175 párů tanečního sportu z celé České republiky všech kategorií - Junior I a II, Mládež, Dospělí a Senioři bude v sobotu 17. března od 10:00 dopoledne do 22:00 večer soutěžit v hale Sparty o prestižní tituly "Mistrů České republiky". Soutěžit se bude v pěti standardních tancích: waltz, tango, valčík, slowfox a quickstep. O standardních tancích se všeobecně traduje, že se jedná o disciplínu, která nepodléhá změnám a jejíž vývoj byl již ukončen. Vstupem do oblasti sportu však tato disciplína získala novou dimenzi. Standardní tance nejsou jen elegantním a uhlazeným pohybem po parketě v noblesních toaletách - jsou dynamičtější, expresivnější a plné vzrušujících momentů. A to vše je umocněno nádhernou hudbou a mládím. Souboje tanečních párů i jejich příznivců v hledišti z celé ČR, určitě změní dějiště mistrovství ve vroucí kotel, ve kterém dokáží zvítězit jen ti nejlepší, ale jen jeden pár v každé kategorii se bude moci ověnčit titulem "Mistr České republiky". Televizní pořad Stardance přilákal k obrazovkám miliony diváků, kteří objevili kouzlo tance. Kousek tohoto kouzla zažijete určitě i vy. A proto držme společně palce všem našim párům, ale hlavně nádhernému tancování.

Kontakt: Jiří Ševčík, Studio Bohemia

E-mail: studiobohemia@seznam.cz

Klíčová slova ČR-zábava-tanec-Studio Bohemia-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.