Otis navrhne osobní výtahy až pro 100 osob pro první interaktivní muzeum zpravodajství ve světě

Farmington (USA, Connecticut) 20. dubna (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Otis Elevator Company, součást společnosti United Technologies Corp. (burzovní index NYSE: UTX), byla vybraná pro návrh a instalaci skleněných výtahů pro muzeum zpravodajství ve Washingtonu D.C. Jde o první interaktivní muzeum zpravodajství na světě. Na základě této smlouvy na dodávku 21 výtahů, společnost Otis poskytne 6 výtahů typu Gen2(R) s plochými lany, které nepotřebují strojovnu.

(Fotografie: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/20060420/NETH001)

"Jsem hrdý na to, že inženýři společnosti Otis jako první navrhli řešení pro tak jedinečný projekt, který má takové požadavky na estetiku, kapacitu a výkonnost," řekl Ari Bousbib, prezident společnosti Otis. "Společnost Otis je také potěšena, že představí naši patentovanou technologii Gen2, šetrnou k životnímu prostředí v rámci tak významného projektu v našem hlavním městě."

Výtahy budou instalovány vedle sebe na východní stěně 90-ti poschoďového atria muzea zpravodajství. Tři hydraulické celoskleněné výtahy vytvoří efekt arkýřového okna a nabídnou návštěvníkům panoramatické pohledy na pamětihodnosti v ulici Pennsylvania Avenue ve Washingtonu D.C. Každý výtah bude jezdit do výšky 30,48 metrů, tedy téměř dvakrát výše než běžné hydraulické výtahy, a bude mít kapacitu až 100 osob. S kabinou širokou 2,438 metrů a hlubokou 5,182 metrů budou patřit tyto 8.165 kg vážící výtahy k největším svého druhu na světě.

"Společnost Otis je jediný výrobce výtahů, který je schopný komplexně zrealizovat tuto zakázku," řekl Nick Good, ředitel tohoto projektu ze společnosti Turner Construction. "Použití hydraulických výtahů bylo nezbytné z estetického hlediska, které navrhl architekt pro atrium tohoto muzea. Společnost Otis navrhla nejlepší řešení."

Otis Elevator Company je největší společnost na světě, která se zabývá výrobou a údržbou produktů pro přemísťování lidí, jako jsou výtahy, eskalátory a pohyblivé manipulační lávky. Společnost má centrálu ve městě Farmington, v americkém státě Connecticut, a zaměstnává 60.000 lidí po celém světě. Nabízí své výrobky a služby ve více než 200 zemích a oblastech, a zajišťuje servis pro více než 1,5 milionů výtahů a eskalátorů po celém světě. Společnost United Technologies Corp. se sídlem v Hartfordu (stát Connecticut) je diversifikovanou společností, která nabízí technologicky vyspělé výrobky pro komerční objekty a letecký průmysl.

Internetové stránky: http://www.otis.com

Kontakt:

Tizz Weberová, ředitelka pro komunikaci ze společnosti Otis Elevator Company, telefon: +1-860-676 6127, e-mail: Tizz.Weber@Otis.com /Fotografie: NewsCom: Archiv agentury AP: http://photoarchive.ap.org, PRN Photo Desk: photodesk@prnewswire.com

Klíčová slova USA-stavby-obchod-služby-Otis Elevator Company-PROTEXT

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Obchod, marketing
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.