Westinghouse LED Lighting Systems jmenuje světoznámého obchodníka Nadhmiho Auchiu čestným předsedou představenstva

Předseda představenstva a generální ředitel společnosti General Mediterranean Holding SA ovládá více než 100 společností po celém světě.

Společnost PolyBrite International Westinghouse LED Lighting Systems, přední dodavatel řešení využívajících LED diody, žárovek LED a bezpečnostních produktů, dnes oznámila, že jmenovala Nadhmiho Auchiu, zakladatele, předsedu představenstva a generálního ředitele společnosti General Mediterranean Holding SA (GMH) se sídlem v Lucembursku, čestným předsedou představenstva. (Logo: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/20060213/CGM003LOGO)

"Zachování energie a produktivity výroby jsou kritickými problémy celého světa a celé obchodní sféry," řekl Mr. Auchi. "Společnost Westinghouse LED Lighting Systems vyvíjí a dodává úsporná řešení, která jsou navíc ohleduplná k životnímu prostředí a mají životnost až 10 let. Její řešení jsou pro pobočky a budovy společnosti GMH ideální, stejně jako vyhovují v zemích, kde uskutečňujeme naše obchody."

Auchi založil společnost GMH v Lucembursku v roce 1979, poté co vlastnil a vedl stavební a obchodní společnosti v Iráku, které v roce 1980 opustil. Během budování svých společností a rozšiřování obchodů získal mezinárodní věhlas a uznání za své úspěchy a charitativní činnost v mnoha zemích, u náboženských organizací a humanitárních skupin.

"Nadhmi Auchi je výjimečná postava a jeho obchodní prozíravost a přístup k mezinárodnímu obchodu bude pro společnost Westinghouse LED Lighting Systems ohromným přínosem," řekl Carl Scianna, generální ředitel společnosti PolyBrite International's Westinghouse LED Lighting Systems. "Ve své funkci čestného předsedy představenstva pomůže společnosti, aby se ještě více prosadila v mezinárodním obchodě a vládních kruzích."

"Díky svým zkušenostem si plně uvědomuje významný přínos výrobků PolyBrite ke snížení energetických nákladů, zvýšení produktivity a dodání dostupného světla do energeticky náročných oblastí světa," dodal Scianna. O společnosti PolyBrite International, Inc.

Společnost PolyBrite International zajišťuje služby v oblasti zcela nových světelných LED systémů, žárovek LED a bezpečnostních produktů, u kterých spojila technologii polymerů a diody LED. Značka PolyBrite's Westinghouse LED Lighting Systems (W-LED) je výsledkem smlouvy mezi společnostmi PolyBrite International, Inc., ze skupiny Goeken Group, a Westinghouse Lighting Corporation, týkající se distribuce a marketingu světelných diod (LED) a světelných technologií. Více informací o systémech PolyBrite's Westinghouse LED Lighting Systems naleznete na internetové adrese http://www.w-led.com nebo volejte telefonní číslo: +1-800-320-3801. Internetové stránky: http://www.polybrite.com a http://www.w- led.com. Kontakt: Cindy Bohde of Bohde Marketing, tel.: +1-312-642-2484, e-mail: cbohde@earthlink.net, nebo Tula Kareotes of PolyBrite International, Inc., tel.: +1-617-717-6700 ext. 163, e-mail: tula@polybrite.com; foto: NewsCom: http://www.newscom.com/cgi- bin/prnh/20060213/CGM003LOGO AP Archiv: http://photoarchive.ap.org PRN Foto Desk, e-mail: photodesk@prnewswire.com

Klíčová slova PROTEXT-USA-energetika-obchod-Auchi-PolyBrite

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.