iChongqing: online veletrh Smart China Expo Online 2020 otevře své brány v Čchung-čchingu

Veletrh Smart China Expo Online 2020 (SCE OL) se z důvodu preventivních protiepidemických opatření uskuteční online, a to ve dnech 15. - 17. září 2020 a nabídne řadu summitů, výstav, soutěží, přednášek i předváděcích akcí a představení nových produktů a služeb.


V letošním roce je pořadatelem této akce singapurské Ministerstvo průmyslu a obchodu (MTII). Singapur, který byl na veletrhu SCE 2019 čestným hostem, v letošním roce patří mezi jednu z pořádajících zemí.


Online i offline, holografické promítání


Zahajovací ceremoniál se uskuteční 15. září a bude přenášen živě, prostřednictvím oficiální internetové platformy. "Díky technologii holografického promítání se veletrhu SCE zúčastní také držitelé Nobelovy ceny a ocenění Turing Award, ředitelé mezinárodních organizací, zástupci zahraničních vlád a starostové sesterských měst Čchung-čchingu," řekl Čchen Ťin-šan, ředitel organizačního výboru veletrhu SCE a ředitel městského hospodářského a informačního výboru.


Na oficiálních webových stránkách se návštěvníci budou moci veletrhu zúčastnit online prostřednictvím šesti virtuálních výstavních ploch s názvem Chongqing Online (Čchung-čching online), Smart Products (Chytré produkty), Smart Applications (Chytré aplikace), Smart Technology (Chytré technologie), Smart Products (Chytré produkty) a Regional Cooperation (Regionální spolupráce). Část veletrhu SCE OL se také uskuteční offline, ve dvou malých pavilónech ve veletržním centru Li-ťia v Čchung-čchingu (Lijia Intelligent Park Chongqing), kde budou k dispozici expozice chytrých výrobních technologií (Smart Manufacturing Powerhouse) a technologií pro chytrá města (Renowned Smart City).


Účast zástupců chytrého průmyslu a vedení významných firem


V současné době bylo na tuto akci pozváno více než 500 významných domácích i zahraničních firem. Očekává se, že této online akce se zúčastní více než 300 nejlepších světových firem ze žebříčku Fortune 500. Více než 300 renomovaných technologických firem na veletrhu představí své technologie, produkty a služby, a to online, prostřednictvím virtuálního modelování. Zástupci špičkových průmyslových oborů se navíc zúčastní 41 konferencí a 17 soutěží. Na veletrhu budou představeny nové chytré produkty a technologie, a to prostřednictvím 16 offline a 100 online akcí.


Nejnovější technologické trendy


I na letošním veletrhu SCE OL budou představeny ty nejnovější technologické trendy, Technologie AR, MR, XR a další se začínají prosazovat stále více. Tyto online veletržní platformy využívá vizuální průvodce, video, živá vysílání a další inovativní technologie.

Výhodou Čchung-čchingu, kde se letos veletrh koná, je podpora místní samosprávy , skvělá logistika, výborná dopravní dostupnost a mezinárodní zkušenosti s pořádáním akcí podobného rozsahu.


Online účast


Veletrh Smart China Expo Online 2020 představuje ideální možnost pro získání aktuálních informací o technologickém pokroku a inovacích a pomáhá spojit talentované jedince a projekty. Představuje také platformu, kde se mohou občané hlouběji seznámit s vědeckotechnickým pokrokem.


Organizační výbor veletrhu bude dění z veletrhu SCE OL 2020 přenášet prostřednictvím hlavních domácích i zahraničních mediálních platforem, a to do všech významných zpravodajských sítí. Díky tomu budou mít návštěvníci možnost celou akci sledovat z pohodlí domova, prostřednictvím svých chytrých zařízení.


Další informace o veletrhu Smart China Expo Online 2020 najdete na webové stránce www.ichongqing.info/special/2020-smart-china-expo-online/.


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1252470/iChongqing_Smart_China_Expo_Online.jpg


KONTAKT: Yuling Chen, +86-15025594881

Klíčová slova Čína-komunikace-internet-koronavirus-trh-firmy-iChongqing

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.