Aplikace Jablotron S.O.S. pomáhá občanům ČR již 1 rok

Aplikace Jablotron S.O.S. pro osobní bezpečnost oslavila své první narozeniny. Za tuto dobu pomohla již mnoha lidem v různých situacích.


Velkou výhodou aplikace je, že bezpečnostní funkce mohou uživatelé využívat preventivně. Pokud se něco ale doopravdy stane, nemusí již ve stresu řešit, kde jsou a komu zavolat o pomoc - operátoři Tísňové linky JABLOTRON mají po vyvolání poplachu k dispozici přesnou polohu uživatele a okamžitě zajistí pomoc. Například S.O.S. tlačítko lze využít nejen při strachu z ohrožení, zdravotních potíží, napadení, ale také v jiných mimořádných situacích, jak dokumentuje pan Michal Drlík z Brna: "Na mém invalidním elektrickém vozíku mi píchlo kolo a já nevěděl komu zavolat pro pomoc. Zmáčkl jsem tedy S.O.S. tlačítko, operátor mi okamžitě zavolal, poslal ke mně zásahovku a informoval Policii ČR. Pomoc přijela včas a v autoservisu mi následně kolo opravili. Jsem odkázán na pomoc druhých a jsem rád, že Jablotron S.O.S. můžu použít kdykoliv za jakékoliv situace."


Více na www.jablotronsos.cz

Klíčová slova ČR-komunikace-zdraví-policie-firmy-Jablotron

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.