Gynlink novou službou posouvá hranice online medicíny

Na základě pozitivního ohlasu v době koronavirové krize oznámila Gynekologická klinika Gynclin dne 29. 7. 2020 spuštění nového modulu, který rozšiřuje její online služby "eRecept na protizánětlivá léčiva".


Tato služba je určena klientkám/ženám trpícím vaginálním zánětem, kterým s výběrem vhodného přípravku pomůže online dotazník. Jedná se o další krok směrem k širšímu prosazení moderních technologií ve zdravotnictví. Stejnou cestou se již několik let vydávají země západní Evropy.


"Naše nová služba funguje jednoduše - klientka trpící zánětem navštíví webovou stránku, vyplní formulář, ve kterém popíše své pocity a příznaky. Náš lékař zadané údaje vyhodnotí a doporučí vhodný přípravek, na který klientka dostane eRecept," oznámila zakladatelka služby Gynlink MUDr. Kateřina Klímová.


Hlavním cílem nové služby je zajistit ženám rychlý a bezproblémový přístup k léčbě zdravotních obtíží. Služba není náhradou gynekologického vyšetření, slouží jako doplněk pro řešení lehčích zdravotních obtíží, které lze vyřešit online. V případě jakýchkoliv pochybností mohou pacientky kdykoliv bezplatně konzultovat s odborníky na zákaznické lince.


Kontakt:

Kateřina Roková

gynlink@gynlink.cz

Klíčová slova ČR-zdraví-internet-gynekologie-firmy-Gynclin

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.