Václav Fischer připravuje kandidaturu do Senátu a start letecké společnosti Air Fischer

Václav Fischer žádá občany z Prahy 1 a 7, z Troje, Sedlece a Suchdola a z částí Prahy 2,5 a 6 o podpis petice na podporu nezávislého kandidáta v říjnových volbách do Senátu.


Václav Fischer hodlá kandidovat ve volebním obvodu 27, ve kterém v srpnu 1999 jednoznačně zvítězil již v prvním kole se ziskem 71,24 procenta hlasů a stal se prvním nezávislým senátorem Parlamentu České republiky.


Do voleb chce Václav Fischer vstoupit s tématy: méně státu a více svobody a spravedlnost pro všechny. Chtěl by pracovat ve Výboru pro záležitosti Evropské unie a podporovat reformy EU, programy v oblasti udržitelnosti a ochrany přírody.


Petici mohou podepsat pouze občané trvale bydlící ve volebním obvodě 27, který zahrnuje území městských částí Praha 1, Praha 7, Praha-Suchdol a Praha-Troja.


Dále zahrnuje část území městské části Praha 2, tvořenou k. ú. Nové Město a k. ú. Vyšehrad, část území městské části Praha 5, tvořenou částí k. ú. Malá Strana ležící na území městské části Praha 5, a část území městské části Praha 6, tvořenou k. ú. Střešovice, částí k. ú. Hradčany, částí k. ú. Bubeneč a částí k. ú. Sedlec, ležícími na území městské části Praha 6


Václav Fischer prosí občany bydlící v jeho volebním obvodě o podpis petice:

Přijďte prosím do Štěpánské 1677/20, kde je před Bistro DELI petice vyložena a připravena k podpisu.

Podpisovat můžete

sobota 25.7. a neděle 26.7. 9 - 17 hodin

pondělí 27.7. 8 - 20 hodin

úterý 28.7. 8 - 14 hodin


Více informací k podpisu petice a volbám do Senátu najdete na www.vaclavfischer.eu.


Václav Fischer věří, že potřebné podpisy získá a podá - jako nezávislý kandidát - přihlášku do senátních voleb, které se konají v říjnu 2020.


V srpnu 1999 jednoznačně zvítězil v prvním kole doplňovacích voleb do Senátu (71,24 procenta hlasů) za obvod Praha 1 a stal se prvním nezávislým senátorem Parlamentu České republiky.

Senátorskou lavici sdílel s Jaroslavou Moserovou, což si velmi pochvaloval. Byla mu blízká svými názory. Pracoval ve Výboru pro evropskou integraci a jeho hlas byl v době opoziční smlouvy nejenom slyšet, ale byl často rozhodující při hlasování. Již tehdy Václava Fischera mrzelo, že pohled české veřejnosti na Senát není zrovna nejlepší a přál si, aby byla lépe vnímána významná úloha Senátu, jako pojistky demokracie.


Václav Fischer byl - krátce po skončení svého senátního mandátu - v České republice připraven o veškerý majetek a o svoje modrá letadla, kterými Češi od roku 1997 létali na dovolenou. O majetek se soudí dodnes.


V roce 2018 založil Václav Fischer v Praze leteckou společnost Air Fischer. Její první let se uskuteční 25.září t.r.. Kam jinam než na nejoblíbenější kanárský ostrov Gran Canaria.


Více informací k jeho novým cestovním projektům najdete na www.fischergroup.co.

Klíčová slova ČR-volby-senát-letectví-Fischer

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.