Firma Solis získala cenu "All Quality Matter" za špičkovou kvalitu svých měničů používaných při komerční a průmyslové výrobě solární energie

Firma Ginlong Solis získala cenu „All Quality Matters (Na kvalitě vždy záleží)" za špičkovou kvalitu svých komerčních měničů "Solis-(25-50)K-5G", které umožňují průmyslovým a obchodním podnikům vyrábět fotovoltaickou a solární energii na pokrytí části jejich energetické spotřeby.


Certifikační autorita TÜV Rheinland, která působí celosvětově a specializuje se na certifikaci a testování kvality a spolehlivosti firemních postupů, uspořádala 30. června v čínském Ťiang-su slavností vyhlášení cen "All Quality Matters" udělovaných v rámci Solárního kongresu 2020.


Během slavnostního vyhlášení vítězů těchto cen byly oznámeny také výsledky z měření účinnosti "50kW fotovoltaického měniče firmy Solis pro komerční použití." Tento parametr je hlavním ukazatelem výkonnosti a účinnosti fotovoltaických systémů a měří se dlouhodobým testováním příslušných fotovoltaických měničů, přičemž zjištěné výsledky jsou následně uznávány odborníky, úřady, provozovateli i dodavateli fotovoltaických a solárních technologií.


Fotovoltaický měnič Solis-(25-50)K-5G má stabilní vstupní jednotku a kvalita vyrobené energie, výstupní parametry a tepelná stabilita odpovídají požadavkům EU. Při zkouškách, provedených certifikační autoritou TÜV, získal tento měnič celkově vynikající hodnocení a první místo mezi "komerčními fotovoltaickými měniči se středním výkonem". Jedná se tak o spolehlivý a vysoce kvalitní produkt pro komerční a průmyslový sektor.


Na Solárním kongresu (Solar Congress) se setkávají odborníci, akademičtí pracovníci a zástupci více než 400 odborných firem a odborný program kongresu je zaměřen na fotovoltaickou revoluci v Asii a Tichomoří a na využívání fotovoltaiky v zemích s největší globální ekonomikou.


"Děkujeme certifikační autoritě TÜV Rheinland za to, že společnosti Ginlong (Solis) udělila nejvyšší možné uznání a ocenění našich technických inovací. Naše řada třífázových měničů Solis-(25-50)K-5G využívá technologie 4 MPPT, které umožňují vyšší flexibilitu zapojení při vyšší účinnosti a nižší zátěži pro životní prostředí", řekla Lucy lu, asistentka generálního ředitele firmy Ginlong (Solis).


"Společnost Solis již řadu let úzce spolupracuje s certifikační autoritou TÜV Rheinland a společně se snažíme být v čele inovací a vytvoření platformy pro spolupráci a výměnu zkušeností v oblasti fotovoltaiky. Čínský fotovoltaický průmysl nyní úspěšně dokončil přechod od "kvantity" ke „kvalitě" a nabízí produkty za poctivé ceny, které budou do budoucna ještě nižší. I nadále se budeme snažit podporovat inovace a pokrok ve fotovoltaickém průmyslu v Číně s cílem zajistit dlouhodobý růst tohoto sektoru. Oceněný 50kW měnič firmy Solis vznikl na základě 15letých zkušeností firmy Solis v globálním fotovoltaickém průmyslu."


KONTAKT: Lucy, +86-57465804299, sales@ginlong.com

Klíčová slova Čína-energie-solární-ocenění-firmy-Ginlong Solis

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.