Čistější módní průmysl podle COPE? Nesmrtelný design a kvalitní materiály, které vydrží

Vyrazte ven v pohodlném outfitu s minimálním dopadem na planetu. COPE nabízí udržitelné oblečení od vybraných evropských značek. Uvolněné střihy, stylové dřeváky nebo snové spodní prádlo.


"Obzvláště v dnešní proměnlivé době je čas myslet na kvalitu, která vydrží několik let. Každé nákupní rozhodnutí totiž ovlivňuje podobu světa. COPE usiluje o čistější módní průmysl, k němuž vedou inovativní postupy, etická výroba, kvalitní zpracování a nadčasový design," říká zakladatel Daniil Chebotarev.


Modely od Beaumont Organic oslavují nespoutanou krásu přírody. Přirozenost se propisuje do oversized základů šatníku: bílé košile, měkké mikiny, medových šatů. Vzdušný outfit doplní stylové dřeváky Kitty Clogs. Vyrobené ve Švédsku s maximálním ohledem na udržitelnost produkce.

Milovnice jedinečnosti potěší londýnské spodní prádlo Dora Larsen s rafinovanými střihy a rozmanitými barvami jako karamelová, šeříková či nebesky modrá.

Základní kousky zajistí skandinávské značky. Organic Basics sází na jednoduchost a revoluční řešení. Pánský streetwear Native North odkazuje k oblečení řemeslníků ze 70. let.


KONTAKT PRO MÉDIA:

Tereza Suntychová

tereza@cope.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-móda-trh-COPE

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.