Společnost Risen Energy byla znovu zařazena na seznam deseti nejlepších značek solárních modulů v Číně, získala páté místo

Konference zaměřená na fotovoltaiku The Fifth Century Photovoltaic Conference, na jejíž organizaci se podílí společnost Century New Energy Network and Photovoltaic Brand Lab (PVBL), nedávno proběhla online. Na konferenci byl zveřejněn každoroční žebříček hodnocení fotovoltaických značek PVBL Annual Photovoltaic Brand Rankings List, který je považován na fotovoltaickém trhu v Číně za uznávané měřítko. Společnost Risen Energy získala čtyři ocenění. Byla jmenována jednou z nejlepších světových fotovoltaických značek a získala cenu za nejlepší technologickou inovaci. Další dvě ocenění zahrnují pátou příčku na žebříčku deseti nejlepších značek modulů a devátou pozici mezi deseti nejlepšími značkami pro investory do elektráren.

Společnost Risen Energy byla zařazena na seznam deseti nejlepších značek modulů již poněkolikáté za sebou. Letošní páté místo je důkazem pozice, kterou společnost zaujímá mezi předními výrobci v Číně z hlediska komplexního úsilí. Její akcie třídy A se obchodují na burze cenných papírů Shenzhen Stock Exchange a je jedničkou mezi světovými výrobci fotovoltaických zařízení, jejichž akcie jsou veřejně obchodovány. Společnost Risen Energy se vyšvihla nad rámec své výsadní pozice na domácím trhu a vytvořila si významné zastoupení na celém světě a zároveň si udržela přehled o situaci na trhu. Společnost vždy usilovala o výzkum a vývoj cenově dostupných, vysoce efektivních produktů a stala se tak vlastníkem celé řady nezávislých IP technologií spolu s mnoha úspěchy na poli techniky.

Mnohaleté úsilí společnosti v oblasti, výzkumu, vývoje modernizace přineslo plody v podobě mnoha užitečných technologií, jako jsou například moduly s technologií HIT, moduly PERC modul, TOPCON panel a první velkoplošný 50 článkový 210 mm modul se zapojením křemíkových plátů. To je jen špička mnoha technologií pro nové moduly, jmenovitě, technologie half-cells, speciální uspořádání článků vzorem patchwork, technologie oboustranných překrývající se článků bifacial shingle cells, ultra tenká oboustranná skla a vysoce reflexní zadní panely. Společnost Risen Energy je nejenom prvním výrobcem fotovoltaických modulů na světě, který dokázal úspěšně vyrobit vysoce účinné 500W moduly, ale je rovněž první, kdo obdržel objednávku na tyto moduly a již vyexpedoval první sérii. I přes problémy v souvislosti s COVID-19, byla první tolik žádaná série expedována večer na svátek 1. května, aby se ušetřil týden času, o který by se expedice opozdila v důsledku trvání volna v Číně.

Vynikající úspěchy v oblasti technologického výzkumu a vývoje společnosti Risen Energy byly plně zapojeny do výstavby a řízení elektráren. Společnost v současné době vyvíjí a provozuje značný počet fotovoltaických elektráren v mnoha zemích a regionech, které jsou začleněny v iniciativě čínské vlády Nová hedvábná stezka (One Belt, One Road), jako je například Austrálie, Indie, Kazachstán, Malajsie, Nepál a Vietnam.

Leon Chuang, ředitel divize globálního marketingu společnosti Risen Energy, řekl: "To, že jsme získali čtyři ocenění, je nejen velkým uznáním od zástupců průmyslu, ale je pro nás rovněž impulsem pro náš budoucí rozvoj. Společnost Risen Energy bude nadále zlepšovat své technologické pokroky v oblasti výzkumu a vývoje, posilovat značku a spolupráci s průmyslovými partnery na využití fotovoltaiky pro vývoj vysoce efektivních produktů s vysokou výkonností."

KONTAKT: Tina Feng, Tel : +86-137-3619-2549, tina@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.