Firmy z Olomouckého kraje spojily síly. Výsledkem je bezdotykový nášlapný dávkovač dezinfekce

Univerzální řešení, jak dodržovat nezbytnou hygienu rukou v době pandemie, vzniklo propojením know-how výroby a distribuce společností CODA welding a REDDO CZ. Tento patentovaný výrobek je zároveň také ekologický, protože neobsahuje baterie.

Pandemie koronaviru přibrzdila tuzemskou ekonomiku. Mimořádná opatření, která musela vláda přijmout, měla hlavní cíl, a to chránit zdraví obyvatel. Aktuální vývoj sice umožňuje tyto restrikce postupně uvolňovat, i přesto se musí nadále dodržovat opatření a jedním z nich je dezinfekce rukou.

Hlavní myšlenkou bylo proto vymyslet ekonomické bezdotykové řešení. Spojením know-how výroby a distribuce společností CODA welding a REDDO CZ vznikl univerzální bezdotykový dávkovač.

"Provizorní řešení dezinfekce rukou u většiny firem nás přinutilo uvažovat o funkčním, spolehlivém a designově sladěném výrobku, který bude navíc univerzální. V době krize jsme také mysleli na ekonomickou přijatelnost a cenu jsme přizpůsobili pro každou menší firmu či živnostníka," míní tvůrci výrobku.

Největší výhodou těchto stojanů je, že se jich nemusíte dotýkat rukou, protože jsou nášlapné, přenosné a také to, že jsou univerzální na různé velikosti lahví. Spojením vlastního designu s efektivním způsobem dávkování se posunula dezinfekce rukou do esteticky přijatelné úrovně.

Bezdotykové dávkovače a stojany na dezinfekci rukou jsou stále více v oblibě a oceňují je především firmy s větším pohybem osob, školy, obchody a prodejny nebo zahrádky restaurací.

"Společnost REDDO CZ nám pomohla s rychlým dodáním bezdotykových stojanů během 24 hodin na naše jednotlivá depa PPL," říká Ing. Jaroslav Nedoma, bezpečnostní specialista společnosti PPL

Toto patentované řešení je zároveň i ekologické, protože neobsahuje baterie, což oceňuje spousta českých firem.

Společnost REDDO CZ s.r.o. se sídlem v Hranicích působí na českém trhu od roku 2007 jako dodavatel poskytující svým zákazníkům a partnerům komplexní služby v oblasti reklamy, tisku a také velkoobchodu kancelářského sortimentu včetně obalového materiálu, drogerie a hygieny.

VIDEO: https://youtu.be/gfnItisX95Y

Odkaz na FB: https://www.facebook.com/REDDO-CZ-sro-133707403373473/

Odkaz na web: https://www.dezinfekce-shop.cz/stojan

Kontakt:

Petr Spáčil

734 446 654

www.reddo.cz

Klíčová slova ČR-trh-koronavirus-služby-průmysl-speciál-firmy-CODA welding-REDDO CZ

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.