Společnost CTI v reakci na poptávku farmaceutického průmyslu vynalezla termochromní inkousty bez bisfenolu A, F a S

Colorado Springs (Colorado) 13. května 2020 (PROTEXT/PRNewswire)

SafeInject eliminuje otázku, zda je injekce pro pacienta bezpečná... poskytuje doslova SafeInject!

SafeInject eliminuje otázku, zda je injekce pro pacienta bezpečná... poskytuje doslova SafeInject!

Protože světový dodavatelský řetězec pro farmaceutická léčiva podléhá rostoucí kontrole bezpečnosti a kvality, společnost Chromatic Technologies Inc. (CTI) představila termochromní technologii tisku, která neobsahuje bisfenol A, F a S. Tato vyvinutá technologie splňuje přísné regulační normy pro balení farmaceutik.

Šíření koronaviru znovu zaměřilo pozornost světa na řádnou péči o dodavatelský řetězec pro vakcíny a léčiva. Kromě toho vzrostl zájem o nízkonákladovou technologii, která monitoruje chladicí řetězec, identifikuje narušení teploty a manipulaci a poskytuje autentizaci.

Bisfenol A (BPA) byl označen jako „endokrinní disruptor", ačkoli se vyskytuje v mnoha plastech, obložení potravinářských a nápojových obalů a bezkarbonového papíru. Několik společností se z důvodu opatrnosti pokusilo omezit výskyt bisfenolu A, F a S. Společnost CTI tyto snahy zaznamenala a reagovala s nejnovější inovací, která je nyní k dispozici společnostem zajišťujícím balení farmaceutik.

Technologie BlindSpotzTM společnosti CTI je portfoliem patentované technologie, která vytvořila levné senzory tisku pro léčiva, které detekují zamrzání, rozmrazování, postupné oteplování, manipulaci a autentizaci.

Farmaceutické tiskárny, jakož i tiskárny pro potraviny a nápoje vyžadují, aby inovativní termochromní inkousty CTI neobsahovaly bisfenol A, F a S. Tiskárny dosud odmítaly tradiční termochromii, protože nesplňuje přísné interní a externí regulační normy.

„Přijali jsme výzvu znovuobjevení termochromní technologie, abychom splnili vysoké standardy farmaceutických zákazníků," řekl Lyle Small, generální ředitel společnosti CTI. „Nejenže jsme vytvořili produkty CTI bez bistofenolů BPA, F a S, ale zavedli jsme také 21krokový kontrolní seznam k ověření kvality a výkonu." Úplné informace o shodě naleznete na webových stránkách www.ctiinks.com.

CTI je největším světovým dodavatelem inteligentní speciální technologie měnící barvu v reakci na teplotu, světlo a tlak. Společnost CTI, založená v roce 1993, exportuje do 55 zemí a je výrobním závodem standardu ISO9001/2015. Inkoustová technologie CTI je využívána na celém světě mnoha nejznámějšími značkami na spotřebitelském trhu.

O společnosti Chromatic Technologies Inc.

Společnost CTI je největším světovým výrobcem termochromních inkoustů a vyrábí další environmentálně reaktivní technologie, jako jsou fotochromní, tlakově aktivovaná, nevratná, odhalující a svítící ve tmě. CTI je inovativní společnost, která podporuje největší světové značky a tiskárny pro potisk balení. www.ctiinks.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1166872/CTI_5_13_2020_vizirev_safeinject_prefilled_syringe.jpg

KONTAKT: Don Shook, MERIT Media Relations LLC, 702-260-7600, donshook@cox.net

Klíčová slova USA-chemie-farmacie-CTI

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.