PROTEXT VIDEO: Svaz moderní energetiky, Šance pro budovy

ČTK bude ve čtvrtek 14. května v servisu PROTEXT VIDEO vysílat vystoupení představitelů organizací Svaz moderní energetiky, Šance pro budovy, Národní centrum energetických úspor. Představí návrhy na oživení investic, které mají přispět k restartu české ekonomiky a pomoci vytvořit nové pracovní příležitosti, a to v návaznosti na připravovaný plán ekonomického restartu Evropy prostřednictvím zelených a udržitelných investic. Komentáři a statistikami doplní experti ze společnosti Deloitte ČR. Přímý přenos začne v 10:00.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

<iframe id="ls_embed_1589202028" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/9126563/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>

Klíčová slova ČR-EU-energie-reality-Praha-14.5.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Energetika, suroviny
Stavebnictví, bydlení a reality
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.