Risen Energy zasílá první šarži 500W modulů

30. duben byl pro společnost Risen Energy důležitý a rušný den v jejím ústředí v Ninghai v provincii Če-ťiang. Po pečlivé přípravě a zabalení byla před zahájením čínských květnových svátků zaslána první šarže 500W modulů společnosti.


Společnost Risen Energy překonala nepříznivé dopady epidemie COVID-19, které od začátku letošního roku bránily výrobě ve většině zařízení po celé zemi. Společnost dosáhla plného návratu do práce a obnovení výroby se silnou podporou místní správy. Pro zajištění úrovně výroby před epidemií a současně zabránění opětovného výskytu COVID-19 a jeho případné kontroly musela společnost Risen Energy přijmout přísná opatření. Kromě překonání problémů s výrobou a logistikou provedla společnost Risen Energy vědeckou analýzu, která přijala přiměřené uspořádání a metodiku řízení pracovních sil na základě specifických výzev společnosti, čímž zajistila plynulé odeslání všech pozdržených objednávek.


Tato šarže 500W modulů byla odeslána malajské společnosti Tokai Engineering, která objednala šarži 500W modulů společnosti Risen Energy o celkovém výkonu 20 MW v březnu. Společnost Risen Energy jako průkopník zavádění prvních 500W vysoce účinných modulů na světě dodala společnosti Tokai moduly v provedení s monokrystalickými křemíkovými plátky G12 a s účinností až 20,8 %. Moduly mohou snížit vyrovnané náklady na energii (LCOE) o 6 %, náklady na rovnováhu systému (BOS) o 9,6 % a zároveň umožňuje zvýšení výkonu jedné řady o 30 %.


Sektor fotovoltaických modulů díky využití větších křemíkových destiček postupně vstupuje do éry 5.0, přičemž společnost Risen Energy v rámci této transformace, která probíhá napříč sektorem, hraje vedoucí roli. Za zavádění průlomových vysoce účinných 500W modulů vděčíme týmu výzkumu a vývoje společnosti Risen Energy a jejich úsilí o dokonalost produktů. Společnost pro tuto řadu modulů plánovala výrobní kapacitu o celkovém výkonu 3 gigawattů a je na dobré cestě k dosažení sériové výroby ve druhém čtvrtletí. Ve třetím čtvrtletí zahájí rozsáhlé dodávky.


Vysoce kvalitní výrobky podporované vynikajícími službami jsou základními kameny společnosti Risen Energy. Společnost se neustále snaží zvyšovat spokojenost zákazníků. Společnost Tokai Engineering velmi ocenila včasné odeslání objednávek 500W modulů navzdory problémům spojeným s uzavíráním.


Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1165641/Risen_Energy_500W_modules.jpg


KONTAKT: Tina Feng, +86-137-3619-2549

Klíčová slova Čína-energie-solární-firmy-Risen Energy Co., Ltd

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.