Zynga oznámila finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2020

San Francisko (USA) 8. května 2020 (PROTEXT/BusinessWire)

Firma dosáhla nejvyšších čtvrtletních tržeb a nejvyššího počtu předplatitelů ve své historii

Tržby v celém portfoliu služeb předčily všechna očekávání

Růst tržeb za rok 2020 zatím překračuje odhady

Společnost Zynga Inc. (index Nasdaq: ZNGA) dnes zveřejnila své finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2020, tedy k datu 31. března 2020, a to na svých webových stránkách pro vztahy s investory, prostřednictvím Hlášení o tržbách za první čtvrtletí roku 2020 (Q1 2020). Prohlédněte si toto hlášení v příloze nebo navštivte webové stránky http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results .


Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou tiskovou zprávu si můžete prohlédnout na webové stránce: https://www.businesswire.com/news/home/20200506005106/en/


"V těchto těžkých časech, které zažíváme vůbec poprvé, nabývá poslání společnosti Zynga, založené na propojování světa prostřednictvím her, ještě hlubšího významu. Spolu s tím jak lidé, rodiny a přátelé zůstávají doma, stávají se pro ně hry skvělým a snadno dostupným způsobem k tomu, jak zůstat ve spojení," řekl Frank Gibeau, generální ředitel firmy Zynga.

"Jsem hrdý na to, jak týmy firmy Zynga zareagovaly a dokázaly i při zvýšené poptávce poskytovat miliónům hráčům na celém světě vysoce kvalitní online herní služby. Jsme velice vděční za to, že během této pandemie máme příležitost poskytovat zábavu a zprostředkovávat sociální kontakty mezi lidmi."


Vedení společnosti Zynga 6. května uspořádalo konferenční hovor ve 14:00 tichomořského času (17:00 východoamerického času ET) za účelem diskuze o finančních výsledcích firmy. V rámci konferenčního hovoru bylo možné klást dotazy a společnost Zynga se snažila odpovědět na co nejvíce z nich.

Přístup ke konferenčnímu hovoru je prostřednictvím webové stránky http://investor.zynga.com - , kde je také po skončení konference k dispozici záznam, nebo si můžete záznam konference poslechnout na následujících telefonních číslech:

● Telefonní číslo konference (zdarma pro volající z USA): (800) 537-0745

● Telefonní číslo konference pro zahraniční volající: (253) 237-1142

● Identifikační číslo konference: 3119964


O společnosti Zynga Inc.


Zynga je světová jednička v oblasti interaktivní zábavy a jejím posláním je spojovat svět prostřednictvím her. Více než miliarda lidí hraje různé hry od firmy Zynga, jako jsou například CSR RacingTM, Empires & PuzzlesTM, Merge Dragons!TM, Words With FriendsTM a Zynga PokerTM.

Hry od společnosti Zynga jsou dostupné ve více než 150 zemích a lze je hrát na sociálních sítích nebo mobilních zařízeních po celém světě.


Firma Zynga byla založena v roce 2007 a sídlí v San Francisku. Kromě toho má další pobočky ve Spojených státech amerických, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Indii, Turecku a Finsku. Více informací najdete na webových stránkách www.zynga.com nebo se s námi můžete spojit na sociálních sítích Twitter, Instagram, Facebook nebo prostřednictvím blogu Zynga.


Výhledová prohlášení


Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení týkající se, mimo jiné, růstu společnosti a představení nových titulů. Výhledová prohlášení obsahují slova, jako jsou například "výhled", "očekávat", "plánovat", "zamýšlet", "bude", "předvídat", "věřit", "cíl", včetně různých tvarů těchto slov. Stejně tak všechna prohlášení uvedené v této tiskové zprávě v budoucím čase jsou považována za výhledová prohlášení. Dosažení cíle nebo úspěšné splnění skutečností uvedených v těchto výhledových prohlášeních podléhá významným rizikům, nejistotám a předpokladům. Na taková výhledová prohlášení, založená na informacích, které máme k dispozici v den zveřejnění této zprávy, se nelze spoléhat. Nepřijímáme žádnou povinnost aktualizovat výhledová prohlášení. Další informace o těchto rizicích, nejistotách a předpokladech jsou nebo budou podrobněji popsány v našich veřejných zprávách předkládaných Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC), jejichž kopie lze získat na našich webových stránkách pro vztahy s investory na adrese http://investor.zynga.com nebo na webové stránce SEC, na adrese www.sec.gov


Upozornění vydavatele


Videomateriály a grafiku ke hrám společnosti Zynga si můžete stáhnout na této webové stránce: https://bit.ly/ZyngaQ12020Earnings


Prohlédněte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200506005106/en/


Kontaktní informace:

Vztahy s investory:

Rebecca Lau

Investors@zynga.com

Tisk:

Sarah Ross

Sarah@zynga.com

Zdroj: Zynga

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-počítače-hry-zábava-firmy-Zynga

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.