Nová aplikace pro hudební komunitu Soundfyr dosáhla 350 000 stažení během prvního měsíce po celosvětovém spuštění

Některé ze služeb platformy Soundfyr (PRNewsFoto/Sound Fyr)

Některé ze služeb platformy Soundfyr (PRNewsFoto/Sound Fyr)

O Soundfyr: Soundfyr. Globální domov pro hudebníky, fanoušky, talenty a profesionály v hudebním průmyslu, odvětví spojená s hudbou. Koncerty, rozhovory a další. Nyní k dispozici na Google Play a v App Store. Soundfyr, můj život, má hudba! Jakýkoli jazyk, jakýkoli žánr. (PRNewsFoto/Sound Fyr)
V roce 2005 fyr obdržel od bývalého singapurského prezidenta S.R.Nathana čestnou cenu „Spirit of Enterprise“ za přínos pro rozhlas a firemní sektor.(PRNewsFoto/Sound Fyr)

Nová aplikace pro hudební komunitu podporuje nezávislé hudebníky, objevování hudby a živé interakce s fanoušky

Soundfyr („Sound-fire"), globální hudební komunita prosazující původní nezávislou hudbu, založená renomovaným rozhlasovým DJem a producentem fyr, známým jako doctormix, na podporu nezávislých mladých hudebníků po celém světě v programu „Jakýkoliv jazyk, jakýkoliv žánr", dosáhla v prvním měsíci po svém celosvětovém uvedení na trh 350.000 stažení.

Aplikace Soundfyr byla spuštěna 1. dubna 2020 a je novou aplikací pro hudební komunitu, jejímž cílem je propagovat a představit světu místní talenty pomocí intuitivní sady nástrojů sociálních sítí určených pro kohokoliv a pro všechny, kdo se zajímají o hudbu. Od učitelů hudby, dirigentů a kytarových techniků, zvukových inženýrů až po nahrávací studia, půjčovny AV techniky a organizátory událostí, všichni jsou vítáni, aby se připojili, spojili, sdíleli a užili si nový svět hudby.

Prostřednictvím jedinečně vytvořené vícejazyčné domovské stránky mohou mladí umělci a uživatelé zveřejňovat své nejnovější a originální lyrické výtvory, diskutovat na panelu „The Wall", zveřejňovat fotografie/písničky/videa, komentovat, sdílet a sbírat „Superloves" (verze lajků v aplikaci Soundfyr). Když umělci usilují o slávu, mohou být kontaktováni přímo prostřednictvím aplikace „Chatify" fanoušky, organizátory koncertů a jiných akcí, nahrávacími společnostmi nebo jinými umělci, kteří mohou vystoupit na koncertu nebo spolupracovat.

Rubrika původních představení na aplikaci Soundfyr zahrnuje funkci „Soundfyr představuje", podporovanou společnostmi Samsung Singapore, Spotlight Series, Selfie Video Interviews a „Amplifyr Daily", která propaguje hudebníky a talenty v rámci komunity Soundfyr.

„Soundfyr staví hudebníky na první místo," řekl fyr, zakladatel komunity Soundfyr, „po zkušenostech s hudebním průmyslem od mladého věku vím, jak neuvěřitelně obtížné to může být pro mladé začínající hudebníky. Chceme vytvořit něco s duší, ze srdce a poskytnout mladým umělcům stejnou šanci na úspěch. Nezáleží na tom, jaká je vaše situace, nebo kde ve světě se nacházíte. Přesvědčte se, že současná komunitní podpora této iniciativy je fantastická. Doufáme, že více lidí bude mít z naší platformy užitek a uskuteční své sny."

Komunita Soundfyr získala před celosvětovým spuštěním aplikace ve spolupráci se společností Sound 360 a společným podnikem CATALYST+ téměř 2 miliony USD a brzy se chystá zahájit financování fáze A. Tato aplikace již zaznamenala úžasný start s množstvím stažení v USA, na Filipínách, v Rusku a Indii.

„Po silném začátku budeme dále zvyšovat naši aktivitu a získávat prostředky na rozšíření naší hudební platformy, zvýšení funkčnosti a pokračování v rozvíjení naší iniciativy ve prospěch mladých hudebníků," dodal fyr.

Aplikace Soundfyr je k dispozici v 10 jazycích: angličtině, thajštině, zjednodušené čínštině, indonéštině, malajštině, vietnamštině, japonštině, korejštině, španělštině a francouzštině a brzy budou přidány další jazyky.

Aplikaci Soundfyr si stáhněte ZDARMA ještě dnes na:

O producentu fyr (známém jako doctormix)

Před vývojem aplikace Soundfyr strávil fyr posledních 30 let budováním své kariéry významného producenta korporátních akcí a hudebního průmyslu, působil také jako rozhlasový DJ (známý jako doctormix) v nejlepších anglicky vysílaných rozhlasový stanicích v Singapuru jako Class 95 a 98.7FM.

Uctívaný hudební producent a průkopník na rozhlasové a DJ scéně, který licenčně publikoval svou vlastní rozhlasovou show ve 100 městech po celém světě. Za svůj přínos v hudebním průmyslu získal řadu ocenění a vyznamenání. fyr byl také členem rockové kapely, která podepsala smlouvy s nahrávacím studiem EMI. Další členové skupiny pocházeli z USA, Ruska a Singapuru. Kapele se podařilo hrát na renomovaných místech, jako je Viper Room Johnnyho Deppa, byla uvedena na MTV a rozhlasových stanicích po celém světě a na světových festivalech hrála po boku kapel a interpretů, jako jsou Puddle of Mudd, Tommy Lee, JET a další.

O komunitě Soundfyr

Soundfyr. Globální domov pro hudebníky, fanoušky, talenty a profesionály v hudebním průmyslu, odvětví spojená s hudbou. Koncerty, rozhovory a další. Nyní k dispozici na Google Play a v App Store. Soundfyr, můj život, má hudba! Jakýkoli jazyk, jakýkoli žánr.

Pro dotazy z médií kontaktujte

fyr

Zakladatel a generální ředitel

Soundfyr

fyr@soundfyr.com

+65 98289412

+65 69206FYR

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1164566/image_5010703_16921351.jpg

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1164567/1.jpg

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1164568/2.jpg

Klíčová slova Singapur-hudba-internet-média-Sound Fyr

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.