Proplat.to hledá investory pro pomoc zkoušené dopravě

V dnešní nouzové situaci se potvrzuje, jak zásadní pro fungování státu i společnosti je zásobování i za cenu kilometrových front na hranicích a rizika nákazy koronavirem COVID-19. Službu www.proplat.to využívá část logistických firem pro okamžitou úhradu jejich faktur. Financování pochází z prostředků fyzických osob. Služba v těchto dnech vykazuje výrazný nárůst požadavků na financování a hledá další investory.


Logistické společnosti musí nyní zajišťovat nárůst požadavků na dopravu a potřeba financování roste. Objem finančních prostředků ovlivňuje nejen počet aukcí faktur (každá v řádech jednotek až desítek tisíc korun), ale i výši úroků pro investory poskytujících financování. Proplat.to hledá další investory, aby společně podpořili ty firmy, které tvoří páteř dnes celkově ohrožované české ekonomiky.


Investované peníze jsou úročeny dle tržní úrokové situace a po úhradě faktur jsou vráceny na investiční účty investorům, kde mohou být opět ručně nebo automaticky reinvestovány.


Tým služby proplat.to


Kontakt:

Money Store s.r.o.

Korunní 104/810

Praha 101 00

info@proplat.to

Klíčová slova ČR-doprava-služby-finance-firmy-Money Store

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.