Platforma Edmodo společnosti NetDragon byla vybrána jako určená online vzdělávací platforma v Egyptě pro okamžité celostátní zavádění

Hongkong 21. března 2020 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost NetDragon Websoft Holdings Limited ("NetDragon" nebo "Společnost", Hongkongský akciový kód: 777), světový lídr v budování internetových komunit oznamuje, že vzhledem k narušení vzdělávání v důsledku šíření koronaviru COVID-19, Edmodo, její přední světová online vzdělávací komunita, byla bezprecedentním postupem vybrána Ministerstvem školství v Egyptské arabské republice ("MoE"), aby se stala určenou online vzdělávací platformou pro vzdělávací systém K12 v Egyptě. Od dnešního dne bude platforma Edmodo rozšířena na více než 22 milionů studentů a více než 1 milion učitelů v zemi, aby poskytovala podporu distančního vzdělávání v období pozastavení školní docházky a aby následně zlepšila vyučování.


Od vypuknutí viru COVID-19 egyptská vláda přijala zásadní preventivní opatření k minimalizaci šíření choroby, včetně dočasného uzavření škol a univerzit, což vedlo k bezprostřední potřebě účinné online platformy, která zajistí studentům pokračování výuky i během uzavření škol. Platforma Edmodo byla vybrána ministerstvem vzdělávání jako určená vzdělávací platforma v Egyptě, vzhledem k její schopnosti a připravenosti nabídnout bohaté prostředí na podporu spolupráce ve vzdělávání, umožnit učitelům komunikovat se studenty, sdílet školní materiály online a nakonec umožnit studentům přístup k učení kdekoli. Toto rychlé a rozsáhlé nasazení platformy Edmodo na celostátní úrovni, která má začít s tímto zaváděním okamžitě, je důležitým milníkem v rozvoji vzdělávacích technologií v Egyptě a je také výsledkem připravenosti dosažené v průběhu let investicemi ministerstva vzdělávání do vzdělávacích technologií a digitálního obsahu.


Jeho excelence dr. Tarek Shawki, ministr školství a technického vzdělávání v Egyptě, poznamenal: "Nebývalé časy, v nichž jsme se ocitli, znamenají, že všechny vlády na celém světě musí najít inovativní řešení, aby zajistily další vzdělávání všech studentů. V Egyptě investujeme do naší strategie digitálního vzdělávání tři roky v rámci našeho vzdělávacího reformního projektu. Nyní jsem v dobré pozici pro podporu distanční vzdělávání a rychlou implementaci Edmodo jako platformy, abychom během tohoto období zajistili spolupráci učitelů, studentů a rodičů a průběh výuky."
Společnost Innovera, partner společnosti NetDragon na Blízkém východě a dlouhodobý technologický partner egyptského Ministerstva vzdělávání, zpřístupní své firemní zdroje na podporu MoE, škol a učitelů školením a asistenční službou, aby zajistila hladkou implementaci a dlouhodobé využívání platformy Edmodo v egyptských školách.

V rámci tohoto zavádění se platforma Edmodo také spojí s inovativní knihovnou Egypt Knowledge Bank ("EKB"), jednou z největších vzdělávacích digitálních knihoven na světě, aby poskytla obrovský objem interaktivního obsahu včetně výzkumných časopisů a dalších exkluzivních vzdělávacích zdrojů pro studenty a učitele. Integrace platformy Edmodo a knihovny EKB poskytuje studentům výjimečnou příležitost k přístupu k vysoce kvalitním vzdělávacím materiálům a ke spolupráci se svými vrstevníky online.


Dr. Simon Leung, místopředseda společnosti NetDragon, uvedl: "Je to výsada a čest podporovat egyptské Ministerstvo školství při poskytování praktických a inovativních řešení, která nakonec přispějí ke zlepšení vzdělávání v celé zemi, zejména v tomto náročném období. Zavedení platformy Edmodo v celém Egyptě povede k pozitivní transformaci ve využívání inovativních a efektivních přístupů k výuce. Máme v úmyslu plně podpořit Ministerstvo školství v jeho odvážném a vizionářském přístupu k současné situaci a budoucnosti vzdělávání v Egyptě."

Zavedení platformy Edmodo v Egyptě poskytne pozoruhodný základ pro urychlení zavádění vzdělávacích technologií v zemi způsoby, které dosud nebyly používány, což v konečném důsledku prospěje v dlouhodobém horizontu studentům, učitelům a pedagogům. Vzhledem k tomu, že se epidemie stále šíří po celém světě, společnost NetDragon nadále jedná rychle a odpovědně, aby podpořila pokračování výuky studentů po celém světě nejpříjemnějším a nejefektivnějším způsobem.


O společnosti NetDragon Websoft Holdings Limited

Společnost NetDragon Websoft Holdings Limited (HKSE: 0777) je světovým lídrem v budování internetových komunit s dlouhodobými zkušenostmi s vývojem a škálováním mnoha internetových a mobilních platforem, které ovlivňují stovky milionů uživatelů. Patří mezi ně čínský online herní portál 17173.com a nejvlivnější čínská obchodní platforma s aplikacemi pro chytré telefony, 91 Wireless, která byla v roce 2013 prodána společnosti Baidu za 1,9 miliardy USD, což byla největší transakce fúzí a akvizic internetových společností v Číně.

Společnost NetDragon, založená v roce 1999, je jedním z nejuznávanějších a nejznámějších vývojářů online her v Číně s historií úspěšných herních titulů, jako jsou Eudemons Online, Heroes Evolved a Conquer Online. Společnost NetDragon také v posledních letech začala rozšiřovat své podnikání v oblasti online vzdělávání v důsledku vize managementu vytvořit největší globální komunitu pro online vzdělávání a přinést "učebnu budoucnosti" do každé školy na celém světě. Více informací naleznete na webových stránkách www.netdragon.com.


O platformě Edmodo

Edmodo je globální platforma celoživotního vzdělávání, která poskytuje podporu a nástroje, jež pedagogové potřebují k plnému zapojení studentů. Platforma Edmodo byla založena v roce 2008 a nyní více než 100 milionů uživatelů ve 400 000 školách po celém světě sdílí více než 618 milionů zdrojů. Systém je navržen tak, aby chránil soukromí studentů a učitelů poskytováním bezpečné platformy pro komunikaci a spolupráci. Společnost má sídlo v San Mateo v Kalifornii. Na stránkách Edmodo naleznete další zdroje, které vám pomohou začít s distančním vzděláváním.


S dotazy investorů kontaktujte:

NetDragon Websoft Holdings Limited

Paní Maggie Zhou

Ředitelka pro vztahy s investory

Tel.: +852 2850 7266 / +86 591 8390 2825

E-mail: maggie@nd.com.cn

Webové stránky: ir.netdragon.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1135988/LOGO.jpg

Klíčová slova Čína-Egypt-vzdělání-internet-zdraví-koronavirus-Hongkong-software-firmy-NetDragon Websoft Holdings Limited

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.