Savills exkluzivním partnerem skupiny CIMEX pro pronájem kancelářské budovy SIXTY HOUSE v Praze

Praha 16. března 2020 (PROTEXT)

Skupina CIMEX, jeden z největších privátních investorů v České republice, jmenovala mezinárodní realitní poradenskou společnost Savills jako svého exkluzivního partnera pro pronájem kancelářské budovy SIXTY HOUSE, která se nachází v jedné z nejvyhledávanějších kancelářských lokalit na Praze 4.


Administrativní budova s moderních interiérem a atraktivním exteriérem nabízí 8599 metrů čtverečních kancelářských, obchodních a skladových prostor v osmi nadzemních podlažích a 73 parkovacích míst ve čtyřech podzemních patrech. Budova benefituje ze svého jedinečného umístění přímo u zastávky metra C Pražského povstání a skvělého napojení na magistrálu a blízkosti dálnice D1 směr Brno, čímž poskytuje vynikající dopravní dostupnost.

Hlavním zaměřením skupiny CIMEX jsou strategické investice orientované především na hotelové projekty a administrativní budovy. V současné době vlastní a provozuje osm administrativních budov v Praze a Karlových Varech o celkové ploše téměř 70 000 metrů čtverečních.


"Administrativní budova SIXTY HOUSE je v portfoliu skupiny CIMEX od roku 2015. V loňském roce jsem zahájili rozsáhlou rekonstrukci kancelářských prostor, které účelem bylo dosáhnout standartu moderních kancelářských budov, vyjít vstříc aktuálním potřebám nájemců a splnit jejich očekávání. Momentálně je k dispozici několik nájemních jednotek o velikostech od 170 do 4 500 metrů čtverečních, které lze začít upravovat na míru novým nájemcům s možným datem počátku nájmu v podstatě ihned," říká Alexandra Němcová, asset management director skupiny CIMEX.


Petr Florián, associate, office agency spol. Savills Česká a Slovenská republika, komentuje: „Celková plocha moderních kanceláří v Praze dosáhla na konci roku 2019 úrovně 3,69 milionu metrů čtverečních. Přičemž zdaleka největší kancelářskou čtvrtí ve městě je právě Praha 4. Budova SIXTY HOUSE má velký potenciál. Nabízí kancelářské prostory, které vyhovují potřebám jak velkých nájemců, tak malých firem hledajících moderní prostor pro svou práci. Jsme potěšeni, že jsme byli jmenováni exkluzivním partnerem pro pronájem tohoto projektu.“


O společnosti Savills:

Savills CZ s. r. o. je součástí globální společnosti Savills plc poskytující poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí zalistovaná na akciové burze London Stock Exchange. Týmy Savills působí ve více než 600 vlastních i partnerských kancelářích. Společnost zaměstnává přes 39 000 profesionálů ve více než 70 státech na území Severní i Jižní Ameriky, Evropy, Asie a Pacifiku, Afriky i Blízkého východu, kde nabízí široké spektrum specializovaných poradenských služeb a služeb v oblasti managementu a investic klientům z celého světa.

V České republice je společnost Savills aktivní od roku 2017. Přes 50 expertů její pražské kanceláře klientům nabízí odborné služby od investičního poradenství, oceňování, agendy pronájmů a správy nemovitostí přes konzultace v oblasti výstavby a plánování projektů až po průzkum trhu v šesti hlavních sektorech: průmysl a logistika, kanceláře, maloobchod, volný čas, hotely a ubytování pro studenty.


Pro více informací o společnosti navštivte stránku savills.com. Novinky z české kanceláře Savills najdete na savills.cz, anebo lokálním LinkedIn profilu (@Savills Czech Republic).

Pro více informací prosím kontaktujte:

Petr Florián, associate, office agency, Savills ČR a SR, tel.: +420 722 022 254

Marcela Rytířová, marketing manager, Savills ČR a SR, tel.: +420 220 413 000, marcela.rytirova@savills.cz

Kai Stoermer, tiskové oddělení, Savills UK, tel.: +442 070 752 885

Klíčová slova ČR-reality-firmy-Savills-CIMEX

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.