Objednání k lékaři předchází rozšiřování onemocnění

Praha 9. března 2020 (PROTEXT)

Pacienti jsou často nuceni čekat i několik hodin v čekárnách lékařů s dalšími potenciálně infekčními pacienty, protože nevědí, že k ORL lékařům, nebo praktickým lékařům je možné se objednat i na přesný termín.

Na portálu NávštěvaLékaře.cz je možné rezervovat termín u stovek lékařů, včetně mnohých ORL lékařů, neurologů, očních lékařů, nebo ortopedů. Portál nabízí také objednání online do většiny mamografických center v České republice. Pacienti na portálu naleznou nejvhodnějšího a nejlepšího lékaře, dle ověřených hodnocení od pacientů.

Vyhledávání lékaře na portálech NávštěvaLékaře.cz a NávštevaLekára.sk využívá v České republice a na Slovensku měsíčně téměř milion pacientů a tento počet neustále roste. Služba internetové rezervace termínu vyšetření přináší pacientům mnoho výhod, jako je možnost objednání na nejbližší volný termín vyšetření, objednání na konkrétní den a čas a zároveň je on-line objednání k dispozici non-stop, tedy i mimo ordinační hodiny, večer nebo o víkendu.

Kontakt:

Michal Švec, ředitel portálu

michal.svec@navstevalekare.cz

www.navstevalekare.cz

Klíčová slova ČR-zdraví-internet-služby-Navstevalekare.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.