Risen Energy se stala jedním ze tří nejpopulárnějších dodavatelů FV modulů na brazilském trhu

Přední brazilská výzkumná agentura Greener nedávno vydala zprávu o strategickém průzkumu trhu o výrobě fotovoltaické energie v roce 2019, kterou v období od 19. prosince 2019 do 27. ledna 2020 provedlo celkem 884 systémových integrátorů.

Podle této zprávy se brazilské solární moduly v roce 2019 spoléhaly hlavně na dovoz, přičemž objem dovozu dosáhl celkové kapacity 4,14 GW, což představuje nárůst o 120,3 procenta z 1,88 GW v roce 2018. Podle uvedených údajů se v roce 2019 společnost Risen Energy stala jednou ze tří nejoblíbenějších značek v Brazílii a dodávky společnosti Risen Energy na brazilský trh představují kapacitu přibližně 500 MW.

Kromě toho společnost Risen Energy dodržuje globální strategii rozvoje, pokračuje v rozšiřování škály zahraničních trhů a zaznamenává pozoruhodné úspěchy v mnoha zemích a oblastech. Podle údajů o exportu modulů v roce 2019 zveřejněných poradenskou agenturou Zhixinzixun činil objem vývozu modulů Risen Energy v roce 2019 přibližně 5,53 GW. Na indickém trhu se společnost Risen Energy v roce 2019 úspěšně zařadila mezi tři nejlepší společnosti z hlediska dodávek modulů do Indie.

„Brazílie je rozvíjející se trh s velkým potenciálem růstu a je jednou z našich strategických lokalit v zámoří. V roce 2020 se budeme držet implementace lokalizační strategie, dále budeme rozšiřovat brazilský trh, abychom dosáhli cíle společnosti, kterým jsou dodávky modulů na brazilský trh o celkové kapacitě 1GW. Budeme také usilovat o další poskytování vysoce kvalitních modulů a kvalitních služeb pro brazilské zákazníky," řekl Bob Hao, který je zodpovědný za prodeje společnosti Risen Energy na brazilském trhu.

KONTAKT: Tina Feng, +86-574-59953077

Klíčová slova Čína-Brazílie-energie-ekologie-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.