Na Valentýna proběhne 14. ročník Národního týdne manželství

Měli jste někdy pocit, že jste spojeni on-line, ale odpojeni jeden od druhého? Jak budovat silné manželství ve věku digitálních technologií? Na tuto otázku se zaměří letošní ročník Národního týdne manželství (NTM), který se uskuteční od 10. do 16. února, s podtitulem MANŽELSTVÍ V SÍTI.

NTM odstartuje tiskovou konferencí v Senátu PČR 10. února od 10:00 ve Frýdlantském salonku Valdštejnského paláce. Záštitu nad NTM 2020 převzala senátorka Mgr. Šárka Jelínková, spolu s ní na TK vystoupí také sociolog Petr Fučík, adiktoložka Božena Havlová, vztahová poradkyně Milena Mikulková, ředitel festivalu United Petr Húšť a další řečníci.

"Digitální technologie a zařízení se budou dále rozvíjet a v dobrém i zlém ovlivňovat naše nejdůležitější vztahy. Každé dobré manželství potřebuje ke svému životu dostatek času a pozornosti, ať už v on-line nebo v off-line světě," řekl k tématu NTM jeho koordinátor Petr Adame.

www.tydenmanzelstvi.cz a www.facebook.com/tydenmanzelstvi

Kontakt:

Petr Adame, koordinátor NTM

Telefon: 605 874 765

Ing. Mgr. Marie Nováková, tisková mluvčí NTM

Telefon: 775 204 208

Klíčová slova ČR-rodina-Národní týden manželství

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.