Společnost Proya darovala více než 90 000 obličejových masek zakoupených v Evropě a vyhovujících normám EU zdravotnickému personálu první linie v čínské provincii Chu-pej

Více než 110 000 obličejových masek, zakoupených z evropských zemí výrobcem kosmetiky Proya bylo 4. února dodáno zdravotnickému personálu v první linii v čínské provincii Chu-pej. Obličejové masky, včetně přibližně 90 000 masek vyhovujících evropským normám (FFP3 / FPP2), které překonávají normy N99/N95, pokud jde o účinnost filtrace) a 20 000 masek na jedno použití, byly dodány za doprovodu vedoucích pracovníků společnosti Proya a místních policistů pod dohledem vládních úředníků provincie Chu-pej, protože místo určení omezuje vstup místně neevidovaných vozidel. K dnešnímu dni vedení společnosti Proya úspěšně dodalo 68 000 obličejových masek do 2. lidové nemocnice Xishui ve městě Huanggang a dalších 43 880 masek do Charitativní federace provincie Chu-pej.

Město Wu-chan, epicentrum koronaviru 2019-nCOV, bylo v předvečer čínského Nového roku uzavřeno. V ten den společnost Proya založila zvláštní skupinu pro epidemickou reakci. Společnost se spoluzakladatelem a generálním ředitelem Fangem Yuyou formálně založila charitativní veřejný fond ve výši 15 milionů RMB (přibližně 2,2 milionu USD), aby zvýšila úsilí o kontrolu a zabránila dalšímu šíření viru 2019-nCoV. Společnost Proya věnovala 4 miliony juanů městům Wu-chan, Wenzhou a Leqing a více než 110 000 obličejových masek určeným příjemcům. Firma se bude i nadále snažit vyhovět domácí poptávce po spotřebním materiálu a napomáhat prevenci a kontrole dalšího šíření choroby.

Nákup spotřebního materiálu z Evropy za určené dary

Podle slov pana Fanga byly jejich předchozí dary hlavně v hotovosti. Neočekávané propuknutí nákazy viru 2019-nCoV souběžně s čínským Novým rokem způsobilo vážný nedostatek zdravotnického materiálu v celé Číně. V důsledku toho se společnost Proya kromě peněžních darů zaměřila více na nákupy spotřebního materiálu.

Z více než 110 000 obličejových masek zakoupených společností Proya v Evropě bylo 68 000 darováno 2. lidové nemocnici v Xishui v Huanggangu, protože město čelilo havarijnímu stavu z důvodu vypuknutí viru, který se blíží úrovni výskytu ve městě Wu-chan. Ke dni 3. února město Huanggang ohlásilo 1 422 potvrzených případů, z nichž 210 bylo v Xishui, druhé nejlidnatější oblasti ve městě.

Nákup obličejových masek byl náročný úkol. Ihned po uzavření Wu-chanu společnost Proya jmenovala pana Xianga, ředitele evropské značky této společnosti, aby vytvořil nákupní týmy. Vzhledem k přísným dodávkám zdravotnických ochranných prostředků v Evropě musely nákupní týmy hledat spotřební materiál v mnoha evropských zemích. Úkol nákupu byl ještě náročnější, protože společnost Proya musela zajistit, aby nakupované předměty splňovaly standardy darování a používání v nemocnicích v Číně.

„Navštívili jsme řadu výrobců obličejových masek v celé Evropě. V rámci nákupního úkolu jsme například absolvovali více než desetihodinovou jízdu z Paříže do Milána. Navíc jsme často pracovali celou noc na jednání s našimi domácími kolegy kvůli časovému rozdílu," řekl Pan.

Bezproblémová doprava pro zajištění včasného doručení

Ukázalo se, že dodávání spotřebního materiálu zdravotnickému personálu v první linii v provincii Chu-pej je další výzvou.

Součástí snahy společnosti Proya bylo požádání o rychlý způsob přebírání darů u domácích bank a bank se sídlem v Hongkongu, vyjednávání s příjemci darů o otázkách dodávek a zajištění letu pro přepravu zdravotnického materiálu do Číny. Logističtí pracovníci firmy byli na letišti připraveni zajistit co nejrychlejší celní odbavení. Wang Jianrong, generální ředitel výrobního závodu Proya, doprovázel dodávku v průběhu celé dodací trasy, aby zajistil bezproblémové doručení. Zaměstnanci společnosti Proya pracovali během celého procesu dodávek ve dne i v noci, aby zajistili jejich včasné dodání.

Každá firma instinktivně převzala svou společenskou odpovědnost a v této naléhavé situaci dělá maximum. Společnost Proya znovu potvrzuje svůj trvalý závazek prostřednictvím okamžité reakce, poznamenal pan Fang.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1085954/1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1085955/2.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1085956/3.jpg

KONTAKT: Yu Xiaoling, Tel: +86-15868481509, Email: yuxiaoling@proya.com

Klíčová slova Čína-zdraví-společnost-Proya

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.