Generálním ředitelem skupiny Dignity se nově stal Jakub Hulík

Generálním ředitelem skupiny Dignity se nově stal Jakub Hulík

Generálním ředitelem skupiny Dignity se nově stal Jakub Hulík

Podnikatelské uskupení Dignity, s.r.o. Kamila Koupého, do jehož portfolia patří například úspěšné online vydavatelství TISCALI MEDIA, má nového generálního ředitele. K prvnímu lednu 2020 se jím stal Jakub Hulík, který doposud v Dignity působil ve funkci ředitele rozvoje a strategií. Stane se tak vůdčí osobností týmu sestávajícího z výkonných ředitelů šesti dceřiných společností.

Uskupení společností podnikatele Kamila Koupého Dignity, s.r.o., do jehož portfolia patří výkonnostní agentura Performio.cz, technologické platformy Performax.cz a AntiAdblock.com, online vydavatelství TISCALI MEDIA, media-zastupitelství ARBOmedia nebo Bonus Bona, zastřešující síť online obchodů VeseleZvire.cz, Zubni-kartacek.cz a Zehlicky.cz, má nového generálního ředitele.

Od 1.1. 2020 se jím stal Jakub Hulík (35). Stane se tak vůdčí osobností týmu sestávajícího z ředitelů šesti dceřiných společností. Ve funkci nahradil právě Kamila Koupého, jenž bude z pozice většinového majitele dohlížet na rozvoj skupiny a hledání dalších obchodních příležitostí.

Hulík se v roce 2019 vrátil do Dignity po několikaleté pauze jako ředitel rozvoje a strategií investičního uskupení. Z titulu této funkce odpovídal především za vytváření příležitostí mezi jednotlivými firmami a jejich další rozvoj.

"Po mnoha letech jsem se vrátil do skupiny, která se za tu dobu dramaticky proměnila. Nejvíce mě lákala příležitost podílet se na ovlivňování chodu skupiny a jejího budoucího směřování," vysvětluje Jakub Hulík, a dodává: "S posunem do nové funkce chci ještě více rozšířit synergie mezi firmami a díky schopným kolegům nás posunout nejen produktově, ale i geograficky za hranice ČR."

Fotografie: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1datPvZThaOuTP-K6wuZalhra9p2ObRJO

Kontakt pro média:

Sabina Prokopcovásabina.prokopcova@media-list.cz

Matěj Senftmatej.senft@media-list.cz

Klíčová slova ČR-internet-firmy-personální-Dignity

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.