Společnost Proya zřídila charitativní veřejný fond ve výši 2,2 milionu USD, aby plně podpořila prevenci a kontrolu epidemie viru 2019-nCoV

Chang-čou (Čína) 31. ledna 2020 (PROTEXT/PRNewswire)

Dezinfekce a sterilizace budovy společnosti Proya  (PRNewsfoto/Proya)

Dezinfekce a sterilizace budovy společnosti Proya (PRNewsfoto/Proya)

certifikát o podpoře od firmy Proya (PRNewsfoto/Proya)

Byla darována první část peněz a zdravotnických potřeb

Společnost Proya Cosmetics Co., Ltd. (SHA: 603605) v souladu s posláním firmy poskytovat „krásný a lepší život" přispívá v těchto kritických dnech ke snaze kontrolovat a zabránit dalšímu rozšiřování epidemie nového koronaviru z roku 2019 (2019-nCoV).

Zřízení charitativního veřejného fondu ve výši 2,2 milionu USD pro darování hotovosti a nedostatkových zdravotnických potřeb

Ihned po vypuknutí nákazy virem 2019-nCoV ve Wu-chanu pracovali spoluzakladatelé a vedoucí pracovníci týmu společnosti Proya dnem i nocí ve spolupráci s organizací Červeného kříže Wu-chan, aby poznali skutečné potřeby a zároveň rychle organizovali zahraniční týmy pro nákup lékařských ochranných prostředků, naléhavě potřebných ve Wu-chanu, v evropských zemích.

Společnost Proya také oficiálně zřídila charitativní veřejný fond v hodnotě 15 milionů RMB (přibližně 2,2 milionu USD), který kromě jiných dobročinných účelů slouží pro nákup zdravotnického materiálu, poskytování peněžních darů a pomoc infikovaným zaměstnancům, partnerům a jejich rodinám.

První část pomoci, včetně 3 milionů RMB (přibližně 430 000 USD) v hotovosti a ochranných masek a dalších pohotovostních zdravotnických potřeb zakoupených v Evropě za 280 000 EUR (přibližně 2,14 milionu RMB), byla pro prevenci a kontrolu epidemie věnována Červenému kříži Wu-chan a Charitativní federaci ve Wu-chanu. Společnost zároveň pokračuje v získávání zdravotnického materiálu po celém světě, aby jej zasílala do postižených oblastí.

Zřízení zvláštní skupiny pro reakci na epidemii

Zvláštní vedoucí skupina pro reakci na epidemii se co nejdříve podělí o informace týkající se šíření nemoci a preventivních a kontrolních opatření vydaných státními úřady. Společnost Proya se zároveň připraví na obnovení práce po jarních prázdninách, jako je implementace místních kanceláří, mobilních kanceláří, konferenčních hovorů a dalších pracovních modelů, v reakci na výzvu místní vlády k přijetí opatření na ochranu kanceláří, včetně dezinfekce a poskytování obličejových masek. Pro zaměstnance, kteří jsou v zasažených oblastech s identifikovanou epidemií, bude skupina pravidelně sledovat aktuální zprávy a informace v reálném čase a informovat zaměstnance o tom, jak se nejlépe chránit.

Nouzové přizpůsobení spotřebitelských služeb

Od této chvíle bude provozní doba všech kamenných obchodů společnosti Proya upravena podle místní situace. Během tohoto období se doporučuje, aby spotřebitelé komunikovali s kosmetickými poradci online nebo nakupovali produkty z vlajkových internetových obchodů společnosti Proya, z nichž všechny zůstanou v provozu.

Společnost Proya bude i nadále plně podporovat úsilí o pomoc při epidemii, posílit důvěru a spolupracovat. Společnost Proya pevně věří, že společnost samotná a lidé společně projdou tímto těžkým obdobím během těchto zvláštních jarních prázdnin. Protože Proya a lidé jsou vždy spolu.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1082859/Proya_donation.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1082786/Proya_building_disinfection.jpg

KONTAKT: Wang Jing, +86-15258839628, wangjinggg@proya.com

Klíčová slova Čína-zdraví-společnost-Proya

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.