Kat Von D odchází a prodává vlastnické akcie společnosti Kat Von D Beauty, aby se věnovala značce veganských bot a hudebnímu turné - KENDO BRANDS nabývá zbývající akcie a přejmenovává značku na KVD Vegan Beauty

Po 12 letech partnerství se společnost KENDO stává jediným představitelem této značky veganské kosmetiky

Značka se dále bude zaměřovat na vysoce účinný veganský make-up vyráběný bez testování na zvířatech

Společnost Kat Von D Beauty dnes oznámila, že zakladatelka Kat Von D zcela opouští značku, aby se zaměřila na další umělecké působení (konkrétně na její řadu veganské obuvi a nadcházející album), čímž se společnost KENDO stala jediným vlastníkem a představitelem této kosmetické značky. Značka bude s okamžitou platností označována jako KVD Vegan Beauty.

Interaktivní multikanálová tisková zpráva: https://www.multivu.com/players/English/8664451-kat-von-d-departs-from-namesake-brand-kendo-kvd-vegan-beauty/

Společnost bude i nadále nabízet svou aktuální produktovou řadu a vytvářet nové, inovativní, vysoce účinné veganské make-upy bez testování na zvířatech pro zákazníky po celém světě. Značka KVD Vegan Beauty si stále cení sebevyjádření a účasti a je raným iniciátorem prospěšné spolupráce s umělci, značkami, uměleckými organizacemi a charitativními organizacemi na ochranu zvířat. Vývoj značky KVD Vegan Beauty a jejích ikonických produktů je výsledkem dvanáctiletého partnerství mezi tatérkou Kat Von D a společností KENDO.

David Suliteanu, generální ředitel společnosti KENDO, uvedl:

„Chci poděkovat Kat za pomoc se změnou kosmetického průmyslu u nás. Produkty, které jsme společně vytvořili, obstály ve zkoušce času a staly se ikonami. Společnost KENDO se spolu s naším globálním maloobchodním partnerem, společností SEPHORA, těší na pokračující růst značky KVD Vegan Beauty pod vedením a vlastnictvím společnosti KENDO. Jsme v pozici, která plně umožňuje pokračovat v růstu a vývoji značky v oblasti produktů i marketingu. Vyvinuli jsme velmi silnou strategii pro produktovou řadu do roku 2020 a dále. Stejný tým společnosti KENDO, který vytvořil historii s KVD Vegan Beauty, je připraven toto zopakovat".

Kat Von D , zakladatelka a umělkyně, uvedla:

„Minulý rok byl pro mě jednou velkou změnou. Jak mnozí z vás víte, porodila jsem svého krásného chlapečka, představila jsem svou řadu veganské obuvi a nyní pracuji na přípravě vydání svého dlouho očekávaného alba na jaře, poté bude následovat mezinárodní turné! Ačkoliv bych si velmi přála, abych si se vším poradila, kromě pokračování ve značce make-upu, mi bylo jasné, že nemůžu dělat vše s maximální intenzitou.

Tímto jsem se rozhodla odstoupit jako zakladatelka (a ze všech ostatních funkcí) společnosti Kat Von D Beauty, prodat své akcie značky a převést ji na společnost KENDO, mého partnera během posledních 12 let. Nebylo to snadné rozhodnutí, ale po pečlivém zvážení jsem se rozhodla, že chci, aby se řada make-upů dále rozvíjela a rostla a společnost KENDO je připravena toto dokázat."

Značka byla uvedena na trh v roce 2008 se čtyřmi červenými rtěnkami. Dnes má značka KVD Vegan Beauty více než 250 inovativních produktů v téměř každé kategorii kosmetických výrobků. Prodává se celosvětově, na všech hlavních trzích, ve 36 zemích po celém světě, zejména na webových stránkách SEPHORA a kvdveganbeauty.com. Od svého založení získala značka KVD Vegan Beauty mnohá ocenění na národní i mezinárodní úrovni za inovativní a nejlepší produktové receptury, balení a marketing. Výsledkem je dlouhý seznam osvědčených a nejprodávanějších produktů, ke kterým mimo jiné patří:

  • Tattoo Liner, voděodolná oční linka, světová ikona a náš produkt č. 1
  • Everlasting Liquid Lipsticks, revoluční tekutá rtěnka s dlouhotrvajícími pigmenty
  • Shade + Light Contour Palette, konturovací paletka, která způsobila konturovací horečku
  • Go Big or Go Home Mascara, veganská řasenka pro zvýšení objemu s obsahem rostlinných tuků
  • True Portrait Foundation, opravdu lehký, vysoce účinný, veganský tekutý make-up
  • Lolita, univerzální, milovaný, kaštanově růžový odstín prodávaný ve rtěnkách, tužkách na obočí a na rty a paletách očních stínů

O ZNAČCE KVD VEGAN BEAUTY

KVD VEGAN BEAUTY je ikonická globální značka vysoce účinných, veganských kosmetických produktů, vyráběných bez testování na zvířatech, která narušila tento průmysl od svého uvedení na trh v roce 2008 - se čtyřmi červenými rtěnkami s dlouhotrvající pigmentací, vyráběnými bez testování na zvířatech. V roce 2010 jsme vytvořili naši oceněnou oční linku č. 1 Tattoo Liner, která zůstává nesporným svatým grálem mezi tekutými očními linkami. Po průlomu v oblasti tekutých rtěnek jsme změnili kosmetický průmysl znovu v roce 2016, kdy jsme celou naši řadu přeformulovali na 100% veganskou, aniž bychom obětovali účinnost, kterou jsme známí. V současné době máme více než 250 inovativních produktů ve všech kategoriích, stovky ocenění a výrobky distribuujeme ve 36 zemích po celém světě výhradně prostřednictvím společnosti Sephora, společnosti Sephora v rámci maloobchodů JC Penney a Debenhams ve Velké Británii a Irsku a na webových stránkách www.kvdveganbeauty.com // Sledujte nás @kvdveganbeauty.com

O SPOLEČNOSTI KENDO BRANDS

Společnost KENDO BRANDS je výhradním vlastníkem a provozovatelem značky KVD VEGAN BEAUTY. Společnost KENDO je inkubátorem inovativní značky krásy, který vytváří a nabývá kosmetické značky a proměňuje je v globální velikány, mezi něž patří značky: FENTY Beauty by Rihanna, Ole Henriksen Skin Care, Marc Jacobs Beauty, Bite Beauty, Lip Lab Stores a KVD Vegan Beauty. Kanceláře společnosti KENDO se nachází v San Franciscu, Paříži, Dubaji, Londýně, Sydney a Singapuru.

KONTAKT PRO TISKOVÁ MÉDIA na značku KVD VEGAN BEAUTY: kvdveganbeauty@cmmpr.com

Klíčová slova USA-kosmetika-trendy-KVD Vegan Beauty

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.